Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SOS!A chrushom szeret engem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS!A chrushom szeret engem?

Figyelt kérdés

Tök jól elbeszélgettünk már 1,5 éve de szintr mindig én irtam,ritkán kérzedett aztán volt egy kis konfliktus.Másnap írtam hogy nem felejthetnénk e el a tegnapit erre pedig azt válaszolta jó.Ezután irtam egy hosszabb üzenetet válaszul pedig ezt kaptam:TEGYÉL ÉRTE ÉS MUTASD MEG KI VAGY VALÓJÁBAN

Hogy értheti ezt?(Nem ugy hogy megjátszom magam)Azt mondta hogy irjak ha megfejtettem!



2023. jún. 28. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Úristen, felejtsd már el!
2023. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
82%
Ki van veszélyben? Kit kéne összezúzni? Hogy lennének érzelmei egy "zúzónak eszköznek"?
2023. jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Majd amikor már annyi idős leszel, hogy nem fogod menőnek tartani ilyen szavak használatát, akkor már érdemes lesz komolyabban foglalkozni a párkereséssel. Addig lazulj el, csajozz vagy pasizz, ahová tartozol, és kész.
2023. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

3

👍

2023. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokkal többször kerested te, mint ő téged akkor ezt nem érdemes erőltetni, nem érdekled komolyan őt
2023. jún. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó, jó, de mi az a chrush?
2023. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, szerintem egyikőtök sem érett még egy kapcsolatra
2023. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Egyetértek 7-essel. Várjatok egy kicsit ezzel.
2023. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt engedjétek el mindketten.

Te itt próbálod megoldani azt, amit vele nem tudsz megbeszélni.

Ő pedig nem egyértelmű jeleket ad és játszik.

Éretlenek vagytok ehhez, attól függetlenül, hogy a korodat nem írtad le

2023. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!