Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tapasztaltatok mar ilyet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltatok mar ilyet?

Figyelt kérdés

1 eves kapcsolatrol van szo es nem nagyon talalkozgattunk a tavolsag miatt. sokat veszekedtunk mar a vegen es szinte mindenbe belekotottunk. Mindketten tudtuk hogy toxikus mar de egyikunknek sem volt mehetnekje es ujra es ujra megprobaltuk de ugy ereztem csak en eroltetem mivel szerettem es vartam hogy megvaltozzon. Valamin osszevesztunk es ignoraltam par oraig mert szarul esett amit irt es ugy tett mintha semmi se tortent volna, majd mikor ujra valaszoltam flegma volt hogy vissza se irok majd a kovetkezo valaszomat mar meg se nezte es elet jelet se adott 4 napig. Ugy voltam vele hogy akkor nem varok tovabb es zarjuk le. Irtam egy levelet ahol elkoszonok es tovabbi jot kivanok (mert tudtam hogy fontos neki elkoszonni mert a multjabol ezzel rossz tapasztalata volt) de azt se nezte meg majd lattam hogy instan mar ki is kovetett valamikor. Nekem itt lett elegem hogy igy szonelkul lezarta es mindenét kitoroltem stb. Mar nem varom el hogy irjon mert tudom hogy nem fog es probalom elfogadni hogy valasz nelkul hagyott es vege az egesznek. Nap mint nap benne van az almaimban es reggel ugyan ugy o az elso gondolatom es egybol nezem a telomat hogy vajon meggondolta e magat es ad egy lezarast a dolognak. De nem

Tudom hogy ennek ido kell mert nagyon friss de nem birom kiverni a fejembol hogy igy lepattintott. Nem igy ismertem meg

Valaki elt mar at hasonlot?


L



2023. júl. 16. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Nem, én nem pocsékolom az időmet értelmetlen dolgokra.
2023. júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Igen, sajnos, sőt, én verseket, egy konkrét regényt írtam exemnek még egy évig. Sosem tiltott, néha megnézte, de nem reagált.
2023. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Én letiltanám, hogy reggel ne az legyen az első gondolatod, hogy írt-e. Nem gyerekes bosszúból, hanem a saját érdekedben jó ezt meglépni.
2023. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt még hasonló, de részvétem a dolog miatt.♡
2023. júl. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!