Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 20 éves vagyok, és elég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok, és elég régóta szeretjük egymást egy 15 éves lánnyal, de nemhogy letagad ismerősei előtt, hanem egyszer még azt hallottam, hogy pedofilnak is nevezett?!?!

Figyelt kérdés
Mikor megkérdeztem, hogy mi ez, volt egy veszekedésünk, és azt mondja, hogy meg kell értenem, apja megölné, ha megtudná, ezért kellett mondania.
2023. aug. 7. 14:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Mit nem ertesz ezen. Titokban jartok. ennyi.
2023. aug. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A kérdés az: hogy történt-e már valakivel hasonló, és hogy jól érzem, hogy ezt marhára nem kellene tolerálnom?
2023. aug. 7. 14:42
 3/15 A kérdező kommentje:
Az én oldalamról, az én haveri köröm oldaláról nem volt titok.
2023. aug. 7. 14:48
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Igazából azt tolerálsz el amit elszeretnél


Ha neked ez nem fér bele és nagyon cseszi a csőröd, akkor mondd meg, hogy vagy felvállal és annak ellenére is szeret amit az apja mond (mert a szeretet az általában így szokott müködni), vagy nem folytatod tovább.


Ha neked nincs bajod azzal, hogy titokban jártok, akkor go ahead, várd meg míg 18 lesz aztán már nem kell félni az apjától (talán)


A pedofil jelzőt meg betudnám annak, hogy nagyon éretlen kiscsaj még, és azt hiszi hogyha mocskol valakit azzal elhiteti másokkal, hogy utálja az adott tagot. Ergo soha senki nem gondolna arra hogy jártok.


Ezt lehet értelmesebb módszerekkel is, de mondom, ez a fiatalsága miatt van valószínüleg

2023. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Próbáld úgy felfogni, hogy így védi meg a kapcsolatot.
2023. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk 20 éves létedre mit akarsz egy 15 éves kislánytól? Főleg így, hogy fel sem vállal. Nagyon mérlegelném a helyedben, hogy megéri-e ez neked, mert ha tényleg pedofilnak nevez mások előtt még ha csak viccből is, vagy azért, mert fel az apjától még bajod is lehet belőle.
2023. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Pont olyan buta liba, mint a Szabó Zsófi, amikor, hogy elüsse a pletykákat, a műsorvezető kollégáját vérig sértette azzal a kijelentéssel, hogy mint férfi, nála az utolsó utáni a sorban.


A kis idióta, aki még le is pedofiloz téged, fel sem fogja, hogy ezzel a primitív jópofáskodással nagyon súlyos bűncselekménnyel

rágalmaz, nyilvánosan.


Egy 15 éves egy 20 éveshez képest éretlen, tapasztalatlan, még tanulatlan.

Mit tudnál vele kezdeni?!

2023. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Hát csak addig építsd le ezt a kishülyét, amíg az apjának a fülébe nem jut a pletyka, hogy “egy 20 éves pedofil kerülgeti a lányát”, mert még hirtelen beveri a képedet, és a rendőrség is elővesz. Nagyon nehéz ám kimosnod magad, ha a liba most sem vállal fel, mert fél az apjától. Hát még akkor!?


Lépj le és felejtsd el, s örülj, ha megúszod rágalmazási ügy nélkül.


Szállj le a 14-15 éves korosztályról. Korodbeliek között keresgélj!

2023. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben újragondolnám azt a részét a kérdésednek, hogy "szeretjük egymást". Ő biztos, hogy nem szeret, ha ilyeneket mond rólad másoknak.


Én jártam 18 évesen 16 éves lánnyal és 23 évesen 17 éves lánnyal és soha nem volt gond egyikünk korával sem. Ez nem a kor miatt probléma, hanem ő nem szeret és nem tisztel téged.

2023. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
Ezert ne kezdj kislanyokkal
2023. aug. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!