Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy vallásos lány, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy vallásos lány, és valamiféle angyalfélének tart engem, de nem igazán értem, miért? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon vallásos, de elég elvont módon, és mindig valamiféle angyalnak tekintett engem, nem igazán értem, miért. Azt mondja, hogy mindig megmentem őt, és amikor engem lát és érez, olyan, mintha Isten jelenlétét, erejét, és jóságát érezné.


Pedig nem vagyok egy szent ember. Még igazán vallásos sem, de amúgy nem szeretem az igazságtalanságot, és sokat törődöm vele.


2023. aug. 14. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő ezt így éli meg. Biztosan sokat segitettél neki úgy, hogy nem is kérte. Ebben nincs semmi rossz szerintem. Lehet többet is szeretne majd tőled.
2023. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Leirtad az utolsó mondatodban. Pontosan azért, mert sokat torodsz vele. Az most nem számít hogy te mennyire vagy hívő vagy nem.
2023. aug. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokat torodsz vele es viszonzott a dolog.
2023. aug. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nehéz megítélni, hogy ezt baráti értelemben mondja, avagy sem. Ha érdekel a lány, akkor egyszer próbálj rákérdezni, hogy miként érti ezt.
2023. aug. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha baráti értelemben mondja, örülj neki! Ha vallási értelemben, akkor baj lehet a lánnyal.
2023. aug. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Keféld meg, de jó alaposan.
2023. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 LeviEcho834 válasza:
Hát 6-os elsönek nekem is ez ugrot be, de bánt és értékeld hogy számitasz neki. Lehet hogy egy közeli barátod lesz egy életre vagy a párod akkár egy életre. Anyit akkarok mondani hogy vigyázz rá. Mert meg éri.
2023. aug. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!