Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves vagyok és egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok és egy lány után több mindent érzek de esélytelen Többször sírtam már miatta pedig egy hete ismerem ?

Figyelt kérdés
Na szóval sziasztok. Nem tudom kinek elmondani úgyhogy feljöttem ide hátha kapok egy két tanácsot és nem lesz bennem ilyen szörnyű érzés. 1 hétre jött egy lány a mi falunkba. Pont akkor volt falunap és hát sokat ittunk. Volt köztünk egy beszélgetés ami megváltoztatta az életem. Ő volt aki megétett. Sokat segített ebben az egy 7 ben is de másik megyében el és barátja van. Hülyén érzem magam hogy sírok egy lány utána ilyen még nem volt. Ő páratlan. Megertett. És fáj hogy nincs itt(ma ment vissza) Ő is 16 és nagyon szeretem és sokat jelent pedig egy 7 e ismerem. Ő jár a fejemben 1 órát sem aludtam miatta pedig még tegnap 3 órát telefonáltunk éjjel is és egesznap velünk volt a barátaimmal. Szörnyű hogy elmegy és már most hiányzik. De az a bizonyos beszélgetés beleégett a fejembe és mindig elérzékenyülök mikor rá gondolok
2023. aug. 15. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetes, hogy így érzel.


Viszont majd tovább kell lépned, meg kell ismerned más lányt is, hogy lásd, nem csak egy ember felé lehet vonzódni, szerelmesnek lenni.

2023. aug. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a helyzetet, velem is volt hasonló, lehet ez egy fellángolás, de ha ennek a lánynak van barátja, sajnos jobb döntés ha elfelejted. Sírd ki próbálj meg nem rá gondolni, amilyen emlékeid vannak azokat valakinek kibeszélheted egy közeli barátnak akár!
2023. aug. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, az idő fog segíteni.

Lesz aki meg fogja érteni, csak ismerkedj ezerrel!

2023. aug. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek vagy még, késöbb megérted hogy rengeteg igazi van az életben, és igazából senki sem annyira különleges hogy sírni érdemes legyen utána.
2023. aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Nincs olyan, hogy esélytelen, nyomjad. De ha már zaklatásba kezd fajulni, na akkor add fel.
2023. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, hát ez tök jó. Lehet, hogy ő is így érez irányodban. Ezt ki kéne deríteni. Látogasd meg, ott ahol él.

VISZONT: ezt a kicsit kétségbeesett lángolást, ami most benned van, ezt kicsit próbáld meg lehűteni, akármennyire is antiromantikusnak hangzik ez. Azért lenne jó, ha ezt megtennéd, mert lehet, hogy csak benned van és mondjuk a lánynak szimpatikus vagy, de még nem érez ekkora szenvedélyt mint te. S ha így van, akkor ez a te felfokozott rajongásod (én is éreztem ilyet- többször egyoldalúan, vagy túl korán) elijesztheti tőled. Tehát, kicsit zuhanyozz hidegben lelkileg. Aztán hívd fel, hogy lenne-e kedve találkozni, mert ha igen, akkor meglátogatnád ott, ahol él. Mindjárt férfi leszel, úgyhogy itt egy férfias feladat. Buszjegy, költőpénz, belőtt séró. :-) Azt a végtelen online chatelést nem javaslom. Élőben kell, hogy lásd a metakommunikációját, és ő is lássa a tiedét.


50f

2023. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Együttérzek veled, minden rendbe fog jönni.
2023. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!