Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiú, akit szeretek, öngyilko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú, akit szeretek, öngyilkossági kísérletet hajtott végre (azt állítja), és csak 2-3 naponta engedik írni a pszichiátrián, akkor sem sokat (azt állítja), higgyek neki?

Figyelt kérdés
Nekem fura ez az egész, kicsit gyanús, nem?
2023. aug. 23. 19:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Mivel valami netes dolog miatt ölte majdnem meg magát (azt állítja), és ezért az orvosok nem igazán engedik, hogy sokat legyen netközelben (azt állítja).
2023. aug. 23. 19:23
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez hazugság. A pszichiátrián egyáltalán nem lejet telefont használni.
2023. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem a pszichiátrián egyáltalán nem lehet netezni, de lehet, hogy csak a zárton, vagy lehet, hogy csak a gyerekpszichiátrián.


Egy ismerősömnek elég kicsi volt még a fia, mikor befektették, elég komoly indulatkezelési gondjai voltak, és ő nem vihetett be telefont, a szülei se mehettek látogatni, csak telefonon beszélhettek vele, de az is ki volt hangosítva.

2023. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt írta, hogy először a zárton kezelték, de most már nem, még bent tartják, és hogy neki nem nagyon engedik, hogy netet használjon.
2023. aug. 23. 20:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed nem kitalált. (azt állítja)
2023. aug. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj tőle.
2023. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem haverom volt bent, bevihette a telefonját, de nem lehetett nála egész nap, azthiszem valami napi 1 órája volt, hogy beszélgethessen a közeli ismerőseivel. Szerintem ez függ, hogy mennyire súlyos esetnek ítélik meg az orvosok. Mi be is szöktünk hozzá egyszer.
2023. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!