Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kinek jön be a miraculous-ből...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek jön be a miraculous-ből fekete macska/adrien? Nagyon ciki ha nekem tetszik?

Figyelt kérdés
Mióta láttam a miraculous 5. évadát és láttam hogy Adrian milyen Marinettel teljesen bele zúgtam. Teljes szívéből szereti Marinettet és udvarias, kedves vele. És belegondoltam, hogy fiúk akiket ismerek egyik se olyan mint ő. De nem csak külsőleg hanem belül is. Csak olyan fiúra vágyok aki úgy szeret engem, mint Adrien Marinettet, hogy a tenyerén hordozzon és nem csak a külsőm érdeklje. Ti hogy vagytok vele?

2023. aug. 27. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, elég sok embernek van ilyen fictional crushja. Nem tudom, hány éves vagy, de majd kinövöd, ha meg nem, az se baj.
2023. aug. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Álomfiúnak lett megírva, nem csoda, hogy tetszik. Nincs ezzel semmi baj, amíg nem az a "beteges" szint...

(Amúgy, én találtam olyan fiút, mint Adrien - belsőre -, úgyhogy ne add fel a reményt! :))

2023. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tiniként teljesen normális, hogy bele-belezúgsz kitalált karakterekbe vagy hírességekbe, velem is sokszor volt ilyen. Azóta is vannak olyan karakterek, akik esetében megmaradt a kamaszkori rajongásom, valahogy egyszerűen bennem van az, hogy 6-7 évvel ezelőtt mennyire szerettem őket, és már nyilván nem olyan intenzív az egész, de a gyökere megmaradt.

De amúgy léteznek nagyon rendes, kedves srácok. Lehet, hogy nem lesznek 100% másolatai valami kitalált fiúnak, aki most tetszik, de majd akkor önmagukért fognak tetszeni, amilyenek ők.

2023. aug. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem Luca tetszik, szerintem Adrian bosszantó inkább
2023. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is imádom Macskát! <3 De nem úgy mint potenciális társat, hanem mint szereplőt, különösen a korai évadokban és a mozifilmben. Annyira aranyos és bátor. ^^

Másik nagy szimpátiám Inuyasha (a mangából, nem a rajzfilmből).

2023. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Uhhh

*

Nekem Adrien nem jön be,olyan hiszékeny,és befolyásolható...

Fekete Macska már más. Bátor,aranyos,humoros.Ő bejön;D

*

De amúgy Luca is nagyon szimpi,mert eléggé érzelmes,megértő,és gyengéd Marinettel. 😊🥰

2023. szept. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!