Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátnőmmel több mint 1 éve vagyunk együtt, mindketten 18 évesek vagyunk. Viszont ezen a nyáron teljesen megváltozott. Júniusban elment nyaralni közel 3 hétre ezért nem tudtunk találkozni. Sokszor nem írt mivel ugye nyaralt és a családdal volt, így én sem írtam, nem akartam zavarni. Miután hazajött találkoztunk majd elmondta nekem, hogy nem tudja már mit érez irántam. Tehát július közepétől tudom ezt, de még együtt vagyunk. Elkezdett barátkozni más fiúkkal, amit észre vettem és szóltam neki de ő csak azt mondta, hogy csak barátkozik. Azóta kevesebbet találkozunk mert nincs sok ideje sajnos de amikor találkozunk akkor én szeretek vele lenni és ugyanúgy szeretem és nem szeretnék szakítani. Szerintetek menthető?



2023. szept. 3. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Megcsalt valószínűleg
2023. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Ez már csak elnyújtott haldoklás. Szakíts.
2023. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező ne hallgass a kettes incelre neki nem jutott nő itt minden kérdésnél javasolják a szakítást mert irigykednek!
2023. szept. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem csak barátkozik, hidd el.
2023. szept. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem mar csokolozik valakivel.

Azonnal szakitsd, nem mer a szemedbe mondani, mert fel a reakciodtol

2023. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Higgyétek el hogy attól még beszélünk és nem hazudik nekem, ismerem. Sose hazudik nekem
2023. szept. 3. 21:28
 7/12 A kérdező kommentje:
És akivel irogat/ irogatott palival is kértem, hogy mutassa meg mit irogatnak és nem volt semmi. Én megbízok benne teljes mértékben, csak felszeretném eleveníteni a “lángot” csak nem tudom hogyan.
2023. szept. 3. 21:39
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos: szerelem nem múlik el egy nyaralás alatt. Valami biztosan történt, de erre egyedül ő tud válaszolni.
2023. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sokat gondolkodott nyaralas alatt, alig beszeltetek, stb.
2023. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Tuti van egy kiszemeltje, vagy ki akarja elni magat
2023. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!