Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szolitsam meg életem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szolitsam meg életem szerelmét?

Figyelt kérdés
Mai nap az iskolaban olyan törtent velem mint soha, eletemben elôször mondtam egy lányra akit megláttam hogy szerelmes vagyok! Eddig mindegyikkel úgy voltam hogy elfogadnam, jol nez ki… de ez valahogy mas volt és egesz nap rajta jar az eszem. És úgy erzem nem kène veszni hagyni viszont szinte semennyire nem ismerjük egymast

2023. szept. 4. 18:09
 1/10 Asimov2 válasza:
100%
Inkább tedd meg még akkor is ha utólag megbánod, minthogy utólag azt bánd, hogy nem tetted meg. Nekem két olyan alkalom volt eddig az életemben (nem pontosan szerelemről volt szó, inkább csak szívesen megismertem volna, mert pozitív érzéseim voltak), amikor tétováztam. Utólag visszagondolva megbántam hogy nem tettem.
2023. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kilencedikben a gólyabálon vallottam szerelmet életem első szerelmének, és bár ne tettem volna.


Addig úgy tűnt, hogy én is bejövök neki, de ott a szemembe röhögött, aztán két különböző lánnyal is láttam smárolni aznap este, az egyikkel össze is jött.


Elmondta az összes osztálytársunknak, akik közül egy csomóan (akkor még myvipen) irkáltak a képeim alá szemétségeket.


Inkább várj addig, amíg biztos vagy benne, hogy ő is érez valamit, de akkor se azzal kezd, hogy szerelmes vagy.

2023. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg megismerni előbb, lángész. Beszélgess vele, keresd a társaságát, jelöld be online...
2023. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

En is erre gondoltam hogy valahogy jó lenne megismerni csak alsobb evfolyamon jar nem egyszeru

A bejelölés pedig megvolt vissza is jött

2023. szept. 4. 19:22
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Szia cica van gazdád?
2023. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 szép 🤣
2023. szept. 4. 20:39
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Felprobalhatlak szerelmem?
2023. szept. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak események az iskolában? Új a gyerek? Ha közeledik valamilyen esemény megkérdezheted részt tervez-e venni rajta, ha új tudsz-e segíteni valamit... Indítsd be a kommunikációs képességeidet, és rajta!
2023. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg a baráti társasága felöl megközelíteni. Esetleg fiú osztálytársaival összespanolni (például suli utáni kosár,foci edzéseken). Ha már van közös kapocs, el lehet hívni mondjuk barátnőstől bulizni vagy kam fiú osztálytársakhoz mész beszélgetni szünetben és ha ő is ott van "csajok ti is jöttök a meccsre? suli bulira?" stb..
2023. szept. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8 Már én is dolgozok ezen hogy miket mondjak neki ha odajutnék

Szünetekben ha meglátom kb mindig ránézek és enyhén mosolygok is de mintha csak észre se venne :( , én meg nem szeretném ugy leszolitani hogy semmi visszajelzést nem kapok (lehet csak én gondolom igy), pedig nagyjából tudja kivagyok tesóm osztálytársa

2023. szept. 8. 21:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!