Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 4 év korkülönbség az sok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év korkülönbség az sok szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok a barátnőm 12 én meg 16 szerintetek ez sok vagy csak ebben a korban sok?
2023. szept. 5. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ne rontsd már meg azt a gyereket!
2023. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nyugi nem csinálunk semmit meg ennek a 18 év alatti szexuális élet az távol áll tőlem ,nem azért vagyok vele
2023. szept. 5. 22:01
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Nehezen tudom elképzelni, hogy valós szerelmi kötelék tudjon kialakulni. 12 évesen pedig nagy eséllyel még naív és éretlen...


Mellesleg fogalmam sincs, hogy mit "nyújt neked", ami olyannyira fontossá teszi számodra a kapcsolatotokat.

2023. szept. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Haver, van egy rossz hírem. Az ilyeneket szokták pedofilnak hívni
2023. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Korához képest lelkileg eléggé érett és már 10 hónapja együtt vagyunk,voltam már nem egy korom belivel de egyik sem volt még ilyen érett.
2023. szept. 5. 22:13
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
10 hónapja?? Én 11-12 évesen én marhára nem a fiúkkal voltam elfoglalva (a társaimhoz hasonlóan) és közel lehetetlennek tartom, hogy lelkileg kész lettem volna bármi ilyenre a szegény lányhoz hasonlóan.
2023. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Valamivel szemléltesd már azt a bizonyos életkorán túlmutató lelki érettséget, miből következik ez?
2023. szept. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Ebben a korban sok, később már nem annyira. Ha úgy nézem, hogy nem csináltok semmi olyat, akkor végülis nincs mit mondanom, legyetek boldogok, sok szerencsét hozzá.:)

(Bár én nehezen tudom elképzelni, hogy 16 évesen, hosszabb időn át kibírnád szex nélkül, de ne legyen igazam.)

2023. szept. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

hagyd már békén 12 éves lányt.

korodbelit kerestd

2023. szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem o erett, hanem te vagy eretlen. Ne magadhoz merjed ot, mert te sem vagy egy erett fiu.


Azert mert szot ert veled vki,nem lesz erett.

2023. szept. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!