Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megszakítsam vele a kapcsolato...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakítsam vele a kapcsolatot a barátnője érdekében?

Figyelt kérdés
A szomszédomban van egy fiú ( ő 17 én 16) és már nagyon rég óta ismerjük egymást, de ezen a nyáron egy közös nyaralás alatt lettünk nagyon jóba, és június óta szinte minden nap beszélünk és elég szoros kapcsolat alakult ki köztünk, de neki van barátnője aki viszont elég messze lakik, kocsival kb. 2 és fél óra oda, és mivel ennyire jóba lettünk és ennyit beszélünk rosszul érzem magam mivel a barátnőjnek ez elég rosszul esnik valószínűleg, mert ilyen helyzetben én is rosszul érezném magam. Úgy érzem nagyon megkedveltük egymást, de nem akarom, hogy miattam szakítsanak mert nagyon rosszul érezném magam és az nagyon gusztustalan dolog lenne tőlem, ezért kérdezem meg, hogy szerintetek jó ötlet lenne folytatni ezt a kapcsolatot? Tudom, hogy nem csak rajtam áll, de, ha mégis én lennék a hibás meg kéne szakítanunk a kapcsolatot?

2023. szept. 6. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Folytassátok nyugodtan, de mondd meg a srácnak, hogy te max barátként tekintesz rá, ennyi az egész.
2023. szept. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha olyan jelekez ad, akkor mindenképpen szakítsd meg a kapcsolatot. Ha barátnője van akkor nincs miről beszélnetek. Lehet, hogy a helyedben elmondanám a barátnőjének, hogy nagyon jó barátok vagytok, de te nem akarsz tőle semmit, csak szeretnéd, hogy tudjon róla.
2023. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak baráti kapcsolat van köztetek, akkor folytassátok a beszélgetést. De ha ez több annál, akkor jobb lenne hanyagolni, legalább te legyél észnél, és ne akarj telibe a szarba ugrani.

Ha a srác, megcsalja a barátnőjét, indokolva hogy téged választott, akkor az a srác majd veled meg fogja tenni ugyanezt. Ne sunnyogjatok a barátnője mögött, aki azon aggodik mindennap hogy vajon mi van köztetek.

2023. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem egyértelmű,hogy ez a kapcsolat csak baráti vagy többet is érzel?
2023. szept. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Maradjatok baratok. Ha tobbet akarsz akkor is illik megvárni mig a masik szingli.
2023. szept. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A baratnojevel ne beszelj… csak hogyha ottvan szemelyesen es megvagy hivva hozzajuk. Amugy ne erezd magad rosszul mert baratok vagytok.
2023. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!