Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el, egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el, egy lánynak, hogy oda vagyok érte? Én szerintem ez már több, mint barátság, de kevesebb egy kapcsolatnál. Amikor találkozunk mindig ölelget, meg mosolyog rám.

Figyelt kérdés
2023. szept. 8. 17:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Itt folytatom tovább, mert lesz ebben egy csavar. Szóval, ő Amerikában lakik, de magyar. Csak nyaranként jönnek haza és csak akkor tudunk találkozni. Én tényleg nagyon oda vagyok érte, de félek megmondani neki, mert nem vagyok felkészülve egy esetleges vissza utasításra, félek elveszíteni őt az életemből. Köszi, ha adtok valami tanácsot!
2023. szept. 8. 17:27
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy gondolod a kapcsolatot ha csak évente 1-2 hónap láthatod?

Max úgy müködne ha 1-2 év és kitudnál költözni hozzá, de így komolyan mondom nincs értelme, csak szenvednél!

2023. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, sanjos nem tudok hozzá kiköltözni, és igen nehéz de én tényleg szerelmes vagyok belé
2023. szept. 8. 17:44
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet várok jövő nyárig és akkor mondom el neki az érzéseim, mert élőben szeretném
2023. szept. 8. 18:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Ez kamaszok szentimentális képzelgése, hogy teszel egy vallomást, majd ásó-kapa. Elhívod randizni és lassan felépítetek egy kapcsolatot.


Csak hogy lásd, miért rossz ötlet a vallomás: https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcs..


(És itt most nem az a lényeg, hogy a srác büdös, hanem hogy a csaj eleve nem akar semmit tőle.)

2023. szept. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezt engedd el, semmi értelme belekezdeni.
2023. szept. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Könnyű mondani, hogy engedjem el, de ez nem ilyen egyszerű, én komolyan nagyon szeretem őt
2023. szept. 8. 22:36
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Élőben esetleg elmondhatod majd az érzésedet neki.

Mindenképpen élőben, nehogy virtuálisan.


Aztán könnyebb lesz túl lépned rajta, mert ugye se te se ő nem fog a másikhoz költözni.

Ráadásul Amerikát feladni Magyarországért el sem várható, te meg ugye nem akarsz és tudsz majd kiköltözni hozzá.


De igen könnyebb lesz felejteni ha elmondod mit érzel akkor

2023. szept. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akarni ki akarok költözni majd egyszer talán, de nem rég nézegettem cserediák programokat abba az államba ahol ő lakik. Nem tudom, ez szerintetek működne?
2023. szept. 9. 09:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2023. szept. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!