Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szemeztem egy fiúval, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemeztem egy fiúval, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Tegnap szemeztem egy fiúval buszon. Eddig nem láttam még, ma sem. Egyszer ránéztem, összeakadt a tekintetünk, tartotta a szemkontaktust egy pár másodpercig, majd folytatta amit addig pötyögött a telefonján. A szemem sarkából láttam, hogy néz még néha, de ahányszor odanéztem, aztán mindig a telefonját nyomkodta. Egyszer láttam, hogy észreveszi hogy nézem, és próbálta elkapni a tekintetem, de már elfordultam. Szóval idk bejön-e, nem tudtam eldönteni, de megismerném, így, hogy nem láttam előtte/azóta buszon, hogy tudnám megtalálni instán vagy valami?

2023. szept. 12. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
facebookon van egy ilyen csoport ha nem ketto "pesten lattam" vagy valami. De ha nem pesten akkor lehet a busz az utolso remeny. Be kell ulni melle es beszelgetni.
2023. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem Pesten volt, vidéki vagyok :( Nem szeretnék én kezdeményezni, azt a fiúnak kell. Max noszogatni akartam egy kicsit, hogy bekövetem vagy valami, de ha már volt bátorsága szemezni, akkor oda is jöhetne hozzám
2023. szept. 12. 21:44
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
hat igen... videken a fiunak, Bp-n meg barmelyiknek lehet, mert a lenyeg hogy kapcsolat legyen, nem?
2023. szept. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Esetleg nem tudod hol szállt fel/le?
2023. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, mikor felszálltam már fent ült, és mikor leszálltam, ő még utazott tovább
2023. szept. 12. 21:52
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Egyenjogúság van, leányom.

Ti harcoltatok érte... akkor most élvezd az előnyeit.

Nincs olyan mondat, amiben az szerepel, hogy "a fiúnak kell"...

2023. szept. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Neked kell odamenned hozzá, ha legközelebb látod.
2023. szept. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

Legkozelebb ha latod, ulj oda melle, de mosolyogva, legalabb ugy lasson rajtad hogy nagyon orulsz hogy vegre talalkoztal vele…

Es ott beszelj vele…

2023. szept. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

Nem szeretnék én kezdeményezni, azt a fiúnak kell.-

hat akkor ne remenykedj tul sokban, miert kell tartani ezt a 100 eves buta szokast ennyire maradi vagy? a nőnek akkor meg csak a konyhában a helye? szerintem egy ilyen lanyra nem tul sok fiu vagyik.

2023. szept. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki mer az nyer! Ha legközelebb látod, adj jeleket neki, hogy érdeklődsz utána. Egy mosoly nagyon sok mindent képes elárulni, és elindítani is képes dolgokat. Ja, és nem kerül semmibe sem... ;)
2023. szept. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!