Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyjából bejöhetek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyjából bejöhetek neki?

Figyelt kérdés

Volt már komoly, intim együttlétekig eljutó kapcsolatom, ami sajnos rosszul végződött, tehát mindenek előtt van némi tapasztalatom ebben.


Viszont mivel minden ember, azon belül minden lány különbözik, nem tudok néhány dolgot eldönteni.

Van egy lány a suliban.


Osztálytársam.

Nagyon kedvesnek, okosnak, tisztelettudónak tartom őt, ami mindenkinek nyilvánvaló hogy az, és elvakultság nélkül állítom, hogy nála gyönyörűbbet még nem láttam életemben.

Észrevettem tavaly év elejétől, hogy sokszor rám tekint egy-egy pillanatra, viszont a szokásos hamar elkapja a szemét, ha visszanézek dolog, ami jó jel.


Ezen kívül vannak ilyen tipikus szokásaim, mondjuk néha előadást tartok órán, és nagyon bele tudok merülni egy-egy témába, akkor összenéz a barátnőivel, és felkapja egy pillanatra a szemét, majd kellemesen mosolyog. Fontos, nem nevet, mosolyog! Szoktam reggelente egy kávét is meginni, olyankor is ez van. Néha beszélgetnek is, nagyon érzem, hogy rólam. A baràtnői is rám mosolyognak, meg alapból kedvesebbek talán kicsit velem, mint egy átlagos osztálytárs. Beszélget nyilván ő is, meg én is más ellenkező nembe tartozóval, de én ilyen dolgokon nem tudok féltékeny lenni. Rajta sem látom, inkább csak akkor, ha jól elbeszélgetek a szeme láttára egy lánnyal, inkább csak az nap kevesebbszer tekint rám. Néha 1-2 alkalommal már elbeszélgettünk, nem láttam rajta, hogy ideges/zavart volna, csak kíváncsi. Ezekből nem tudom megállapítani, hogy talán minimális szinten, de bejövök-e neki. Lehet ti sem tudjátok, viszont az önbizalmam a legutóbbi szakításom óta lényegesen kevesebb van. Annyi van, hogy leszólítsam, de csak akkor, ha ezek a jelek inkább utalnak-e arra, hogy elképzelt már velem egy kapcsolatot. Őszintén várom a válaszokat, hogy talán kedvel-e és akarna e vmit.



2023. szept. 12. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj, de ezt felfújod. Bárkin akit egész nap felváltva bámulsz nyíltan vagy titkon, észrevennéd hogy néha rádnéz, majd el. Azért mert egész nap őt lesed, jeleket keresve, nyilván találsz is. Valszleg a takker néni is rádnéz néha a folyosón, csak az nem éri el az ingerküszöböd. A többit (barátnőjével rólad beszél, elképzel veled egy kapcsolatot, stb) kábé szintén masszívan haluzod. Minden apró jelbe valami óriási mélységet látsz, pedig hidd el, ha jeleket küldene, azt tudnád, mert már rég előrébb tartanátok ennél.


Emellett osztálytárssal járni rettenetes (és lúzer) ötlet. Ezt a lányok is tudják. Másrészt a legtöbb lány idősebb fiúkat és férfiakat preferál, talán pont ezért, mert ha bejön nekik valaki, akkor nem csak nézni tudnak ki a fejükből, hanem leperzselik a bugyit.

2023. szept. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne legyél már ennyire savanyú!



Szerintem van benne valami, lehet el kellene hívd valahova. :)

2023. szept. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%

#2


Nem savanyú vagyok, hanem elég sok világszép tinilányt dugtam meg, hogy tudjam ez igy egy nagy nulla eddig. Ráadásul volt szerencsém osztálytárssal is járni 8 hónapig, ami retrospektive az egyik legnagyobb bénaság amit az ember csinálhat. Összezár az oktatási rendszer egy tucat ellenkező nemű élőlénnyel, és abból válogatsz akivel egy ketrecben vagy, a kb. 200.000 korodbeli egyéb lány helyett, ezer kínos dolognak kitéve magad, előtte, közben, és utána, ehhhhhhhh.


Abban egyetértek hogy a bambulásból nem lesz semmi, ha kell a csajszi, akkor csapj le rá a helyzethez méltó módon, dumálj vele, keresd a hullámhosszt, fizikai kontaktust, és próbálj vele kettesben lenni, szeparáld a csordától, aztán kiderül mi a helyzet.

2023. szept. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha magamból indulok ki, lehet van benne valami.

Nekem is tetszik egy fiú a suliból, de nem bámulom egésznap, mert nem akarom, hogy ebből bármit is leszűrjön. Ha meglátom nem mosolygok, csak kicsit néha bámulom. DE EZ ENNYI! Minden lány máshogy mutatja ki, ha szerelmes.

2023. szept. 13. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!