Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Leszbi ismerkedés,mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi ismerkedés,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy lány a suliban aki nagyon megtetszett és meleg akárcsak én. Szeretnék vele beszélgetni. Pár napja átadtam neki egy papírt és tollat,a papírra rairtam,hogy szeretnel e ismerkedni. Nem jött válasz. Másnap többször is mosolygott rám,köszönt. Ma pedig nem találkoztunk. Nem tudom mi van most,offol vagy sem,de szeretnék holnap beszélni vele erről. Csakhogy mindig barátaival van. Mit tegyek?

2023. szept. 14. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Te már megtetted az első lépést.

A következőt neki kell megtennie. Ha nem teszi - felejtsd el, bármennyire is tetszik.

2023. szept. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
általános suli?
2023. szept. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Komolyan, ha egyből nem ugrik a nyakadba, már arra kell gondolni, hogy offol??

Azt írod, nem láttad. Lehet, nem is volt suliban.Előzőleg köszönt, mosolygott. Ez jó jel. Lehet, tovább kell bátorítanod. Nem egyszerű leszbikus tiniként egy kapcsolatot elkezdeni.

2023. szept. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Általános nem lehet, ha a 16-t betöltötte ;)
2023. szept. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

4# hol van leírva? :)

16 alattiak is írnak ide, ébresztő....

18 éves tartalmat te is megnéztél 16 alatt is, nem?

2023. szept. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És azért írtam általános sulit, mert így szoktak viselkedni, nem szólnak hozzá egymáshoz, a cetlit meg zavarában eldugja. :)

De mindegy, biztos te nagyon tapasztalt vagy ebben :D

2023. szept. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gimisek vagyunk. Ma odajött hozzám beszélgetni, minden rendben. Köszi a válaszokat!
2023. szept. 15. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!