Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tartom szépnek, de szerete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartom szépnek, de szeretem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm, akibe úgy érzem, hogy teljesen belezúgtam. Ez nem is lenne baj, sőt, ám az a probléma merült fel bennem, hogy nem tartom szépnek. Egy kicsit ellentmondásosak ezek, de mégis így van. Segítsetek, mit tegyek? Közeledjek felé. Attól tartok, hogy nem tudnám szeretni, úgy mint ahogy az jó lenne.
2023. szept. 20. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Amíg fejben nem nőttél fel, hagyd az ilyen dolgokat.
2023. szept. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fejben felnőttem, éppen ezért nem vagyok biztos benne, hogy belevágjak- e egy ilyenbe. Nem szeretnék neki fájdalmat okozni azzal, ha esetleg mégsem működne.
2023. szept. 20. 11:12
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Akkor ismerkedj vele, és majd kiderülnek a dolgok.

A szerelemmel nagyon meg tudnak szépülni a lányok.

2023. szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

A szépség nem csak szubjektív, de még az ember érzései is változtatnak rajta.

Elmondom, hogy nekem több olyan barátnőm, vagy kiszemeltem is volt, akik elsőre nem tetszettek igazán. Azért leszögezném: a "nem tetszik", meg a "taszítónak találom, ronda, stb." messze nem ugyanazok a dolgok. Nyilván ha valaki taszító, akihez nem esne jól még csak hozzáérni sem, azzal nem tudnék kapcsolatot kialakítani, akkor sem, ha egyébként kedves, meg aranyos. Nem a külső a döntő, de azért legyen egy alapvető vonzalom. Viszont nem kell úgymond tökéletesnek lennie. Lehetnek nyugodtan olyan tulajdonságai, amik elsőre talán nem tetszenek.

Én évekig próbálkoztam egy olyan nőnél, aki elsőre nem is tetszett. A fejformája sem tetszett, arcra is olyan... nagyon durván kiálló álla volt, egész egyszerűen nem tetszett. Nem volt taszító, undorító, stb, csak nem tetszett. De egyébként meg egy kedves lány volt, és sok szempontból meg nagyon is szép volt. Először meg sem fordult a fejemben, hogy ráhajtsak, csak mivel mindig ugyanazzal a busszal ment, mint én (és jellemzően abban a megállóban akkor más nem szokott várakozni), néha beszélgettünk kicsit. Aztán egyre többet beszélgettünk, barátok lettünk, és végül full beleestem. Kevés nő állhat távolabb az ideálomtól, mint ő, mégis álmaim nőjének tartottam. És azt vettem észre, hogy azokat a külső tulajdonságait, amik eredetileg kifejezetten nem tetszettek, addigra nagyon megszerettem. Ironikus, hogy végül semmi nem lett köztünk.

De akkor is hazudnék, ha azt mondanám, hogy a mostani barátnőm első látásra 100%-ban tetszett. Sőt, kicsit hasonló dilemmában voltam, mint te, és ezért nem mertem jó ideig kezdeményezni. Volt benne, ami nagyon tetszett, de olyasmi is, ami nem. Viszont emellett a személyiségét imádtam. Aztán végül elhatároztam, hogy lépek. Ez másfél éve volt, azóta együtt vagyunk, és imádom. Ami eredetileg nem tetszett benne, most komolyan mondom, hiányozna, ha másképp lenne.

2023. szept. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem számít. Én olyan fiúba szerettem bele, aki nagyon nem az én esetem, sőt szöges ellentéte annak, ami nekem jön be. De, háth mit tegyünk szerelmes lettem belé, azt szerettem meg, amilyen és nem ahogyan ki néz. Neki tetszettem, szóval elkezdtünk beszélgetni. Ahogyan egyre többet beszéltünk stb egyre helyesebbnek látom. Rá jöttem, hogy nagyon is helyes. Ahogy egyre közelebb kerültök egymáshoz, úgy egyre szebbnek fogod látni.
2023. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszintén tudod szeretni, akkor nem számít. Ha viszont ingadozol, akkor számíthat a kinézet is, szóval jól gondold át.
2023. szept. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lány szívesen beszélget veled, akkor idővel összecsiszolódhattok.

A kevésbé előnyös külsejű nők is sokan élnek házasságban.

Először a külső csin a lényeg, de a döntők a későbbi beszélgetések alapján kialakuló belső tulajdonságok.

2023. szept. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!