Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért ignorál a fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ignorál a fiú?

Figyelt kérdés
Suliban nagyon sok szemkontaktusunk volt, egyszerűen éreztem hogy bejövök neki, párszor követett, hátrafordult haverjaival, bárhonnan kiszúrt engem, mindig arra mászkált amerre én voltam, aztán bekövetett magától, de barátnőm mondta, hogy félős, és ne várjam hogy rám fog írni. Ráírtam szóval én, de semmi szerelmet nem kavartam bele, mégis pár szóval válaszolt, és egyáltalán nem tűnt úgy, hogy beszélgetni akarna velem. Azóta suliban elkerül, máshova ül és nem néz rám direkt, csak ha elég messze vagyok. Barátnőim szerint nem érdeklem, és ha akart volna beszélgetett volna velem, de nem értem, akkor azelőtt miért viselkedett úgy, mintha bejönnék neki?

2023. szept. 22. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy valóban ennyire beszari. Hány éves?
2023. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
16
2023. szept. 22. 20:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon beszari voltam, olyannyira, hogy behánytam egy randi előtt a bokorba, de hát ha már egy lány kezdeményezett, nem lettem volna ennyire hülye.
2023. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van velem is. A fiú szerelmes belém, mégis azt akarja mutatni, hogy nem.
2023. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nagyon beszari, vagy nem érdekled.

Hagyd, ha 2 héten belül nem ír, akkor nem érdekled.

2023. szept. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra tippelnék, hogy ennyire betojt, más logikus magyarázatot nem tudok elképzelni.
2023. szept. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is betoji voltam, de chatben azért nem vagyok életképtelen :D Csak élőben voltam ideges. SZerintem hagyd a srácot, ha már léptél felé.
2023. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatlan a szerelemben, ezért bátortalan. A helyedben egyelőre hagynám.
2023. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!