Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sajnos nekem aki bejön azzal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos nekem aki bejön azzal sokszor volt, hogy tök jól indult, de utána mindig valahogy elszúrtam! A legelkeserítőbb és vérlázítóbb, pedig h a hozzám hasonló fiúknak bezzeg sikerül!! Nem tudom h mit csináljak? 17F

Figyelt kérdés
17F

2023. szept. 24. 04:22
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ne rontsd el? O.o
2023. szept. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Le tudnád írni,hogy mit csináltál? Szerinted mit rontottál el?
2023. szept. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit kevés az infó.
2023. szept. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmondta a szakítás okát, akkor tanulj belőle és máskor ne tegyél ilyet. Ha nem mondta meg, gondold végi, hogy mikor húzta fel az orrát, mi az ami nem tetszett neki. Beszéld meg ezt a jóbarátokkal, akik jobban ismernek és bizalmas vagy hozzájuk.
2023. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem az ilyet. Én egy lánnyal körülbelül vagy 6-7 alkalommal játszottam el ezt, és mindig én építettem fel a kártyavárat a nulláról.
2023. szept. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
(Amit ő valami szarsággal újból és újból lerombolt.)
2023. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!