Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy nem érti meg a lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nem érti meg a lány, hogy ha nem vagyok ráizgulva betegesen, az nem jelenti azt, hogy ne szeretném vagy ne vágynék rá?

Figyelt kérdés
Ilyen kangörcsös kis khöcsögök hajtottak rá, akik az első randin megujjazták meg hasonlók, én meg egész egyszerűen nem ilyen vagyok.
2023. okt. 4. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Van ott kultúra hogy csakúgy hagyta magát első randin
2023. okt. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amúgy jómódú családból származik, csak szerintem valami nem klappol nála.
2023. okt. 4. 12:23
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Tök mindegy milyen maga a család. Attól még lehet elhanyagolva és akkor jellemző ez a korai érés
2023. okt. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Úgy nem érti meg, hogy buta. Ilyen egyszerű.
2023. okt. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

/hajtottak rá, akik az első randin megujjazták meg hasonlók/


fiuként én ennek tudatábban el kerülném jó messzire a csajt. egy szüz lány többet ér bárminél

2023. okt. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Jómódú? lófaxt!
2023. okt. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd ki valahogy, hogy tetszik neked. Nyilván durva az első randin való ujjazás. De a másik véglet sem jó, amikor totál közönyös a randipartner.
2023. okt. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!