Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy végzős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy végzős fiúba, de alig ismerem. Mit tegyek? Részetek lent (elég bonyolult)

Figyelt kérdés
Szóval ez a fiú eléggé tetszik. És elég sokat is vagyunk együtt mert a haverjaival bejarogatnak hozzánk. Viszont van egy olyan érzésem hogy azt hiszi szerelmes vagyok a haverjaba, pedig nem. És nagyon fura az egész mert folyton köszön meg integet nekem meg random megáll az ajtóban és megmutat egy barátjának vagy lefényképez és nem tudom hogy ez valami vicc vagy tényleg tetszem neki vagy a haverjanak tetszem mert fogalmam sincs. Könyörgöm valaki adjon valami jó tanácsot mert nagyon készen vagyok és ebben a témában szörnyen béna vagyok.(A többi részletet csak privátban írnám le)

2023. okt. 4. 14:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Ez aztán hasznos tanács 😂
2023. okt. 4. 15:26
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
írj rá,aztán hívd el
2023. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha alig ismered, akkor ez így simán lehet egy múló fellángolás is mert csak beképzeled magadnak. Ha valóban megismered, előfordulhat hogy gyorsan kiszeretsz belőle. Vagy pont belé. A leghasznosabb tanács amit adhatok, hogy ismerd meg valójában. 30/F
2023. okt. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele hogy ha valaki annyira tetszik akkor azt érzed és az nem fog elmúlni
2023. okt. 4. 20:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem e? :DDD
2023. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerd meg jobban, ez az egyetlen út.
2023. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!