Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha kettő barátnőmm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha kettő barátnőmmel ugyanabba a srácba zúgtunk bele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Láttam már néhány ehhez hasonló kérdést, de az enyém még egy kicsit bonyolultabb lesz. Szóval az van, hogy idén új osztálytársaim vannak, és belezúgtam egy fiúba. Eddig nem is lenne gond, csakhogy másik kettő barátnőm is belé szerelmes. Ők tudnak róla hogy mindkettőjüknek tetszik a srác és a fiú is tud róla, hogy tetszik nekik. Viszont rólam senki nem gondolná, hogy belezúgtam. A fiúnak egyébként van párja viszont a barátnőim szerint nem olyan komoly a dolog, így teljesen rászálltak a srácra. Arra gondoltam, hogy átengedem a barátnőimnek a fiút, mert a barátság fontosabb, aztán ők lerendezik maguk között. Nem igazán akarok belekavarni a történetbe, csak hát nagyon tetszik a srác. Szerintetek mit tegyek?
2023. okt. 6. 19:02
 1/10 anonim válasza:
80%
Vannak ennek a megoldására módszerek, csak kicsi vagy, hogy megnézz ilyen oktató, problémamegoldó videókat.
2023. okt. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
"A fiúnak egyébként van párja" - Innentől tárgytalan a kérdés, de ha nem lenne párja, akkor se rajtatok múlna, hanem a srácon.
2023. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Inkább tanulj még magyarul. Két barátnőd, nem kettő.
2023. okt. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
3-asnál én sem írhattam volna szebben.
2023. okt. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Az, hogy fizikailag vonzó számotokra nem egyenlő a szerelemmel. Ha nagyon akarná a srác el tudná magától is dönteni kivel akarna lenni.

Én a srác helyében egyikőtöket sem választanám. Nincs kedvem szétszedni egy barátságot, olyanokhoz meg pláne akik a kapcsolatomat sem tartják tiszteletben. Azt meg engedjétek már meg, hogy a pár eldöntse mennyire komoly...

2023. okt. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha a srácnak te tetszel, akkor hiába engeded át őt a barátnőidnek, akkor is te fogsz neki kelleni. Nem rajtatok múlik a dolog.
2023. okt. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

6

Gondolom azért engedné át a kérdező a barátnőinek a pasit mert nem tudna versenyezni velük. Nem gondolod hogy ha a kérdező lenne a jobb csaj akkor is ilyen előzékeny lenne ugye?

2023. okt. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7 Értem, hogy mit írsz, de azt ne feledd, hogy rengeteg lány hihetetlenül kritikus önmagával, főleg ebben a korban.

De a lényeg nem ez, hanem hogy nincs valódi verseny. Például hiába szebb a két barátnő, ha a srácnak a kérdező kedvessége tetszik a legjobban. Az érzelmek kialakulására egyiküknek sincs ráhatása.

2023. okt. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a srác egy élő, érző ember, de ti meg úgy kezelitek mintha tárgy lenne. Innentől nincs miről beszélni. Na csumicsumicsumi.
2023. okt. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16 +os az oldal. . Itt erosen 12 evesnek tunik a kerdezo.
2023. okt. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!