Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki? Ha igen,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki? Ha igen, hogy jöjjek össze vele?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban, aki nagyon régóta tetszik nekem. Az utóbbi időben úgy vettem észre, hogy én is bejövök neki. Nagyon sokat néz rám, amikor én is ránézek akkor hosszan és mélyen a szemembe néz, de néha meg rámmosolyog. Mostanában többet beszélgetünk, ilyenkor úgy tűnik, figyel rám, érdekli amit mondok és néha ugratjuk egymást, viccelődünk. Messengeren is rám szokott írni, de én nem merek rá, mert alapból introvertrált vagyok. Szerintetek én is írjak neki vagy mit tegyek hogy legyen ebből valami?
2023. okt. 7. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem osztálytárs ugye?

Amúgy ja, ird vissza, hogy érezze hogy viszonozod

2023. okt. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki, mert különben azt fogja hinni, hogy egyoldalú a dolog.
2023. okt. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik, mondd el. Mi baj lehet belőle? Max nemet mond. Na bumm, van még milliárdnyi fiú a világon.

És írj vissza mert azt hiszi ignorálod.

2023. okt. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Messengeren is rám szokott írni, de én nem merek rá, mert alapból introvertrált vagyok.


Az introvertaltsag nem ezt jelenti

2023. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, akkor majd írok neki, köszönöm a válaszokat!
2023. okt. 8. 18:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!