Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kiábrándító ha ismerkedéskor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándító ha ismerkedéskor gyakorlatilag mindent nektek kell csinálnotok?? (Fiúk véleményére lennék elsősorban kíváncsi)

Figyelt kérdés
(Úgy értem mindenfajta kezdeményezést stb). Milyen esetben "vállalnátok be" ezt mégis?

2023. okt. 7. 17:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Igen az
2023. okt. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
:D Megnézném azoknak milyen párjuk van, akik szerint ez kiábrándító. Gondolom első randin felesbe fizetitek az autómatás kávét is.
2023. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem kiábrándító, de tény és való nekem fura. Ezzel azt sugalod, hogy a kezdeményezőnek mindig a férfinak kell lennie mindenben
2023. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi gyors válaszokat :) Akkor szerintetek (leginkább azokat kérdezem, akik szerint kiábrándító, de a többiek válasza is érdekel) milyen "arányban" kell tenni a kapcsolatért ismerkedéskor?
2023. okt. 7. 17:40
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem kiábrándító, de azt az érzetet adja, hogy nem érdeklem az illetőt és nyilván ez megöli az én érdeklődésemet is. Abban az esetben lennék hajlandó ilyesmit bevállalni, ha mondjuk a lány nagyon szégyenlős és amiatt ilyen.
2023. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Én, mint nő kérdezem "magamtól". Ki a franc vagyok és kinek képzelem magam, hogy értem bármelyik fiúnak/férfinak tepernie kelljen? Az angol királynő vagy ki?

Semennyire nem értek ezzel az állítással és ha egy lány/nő ilyennel szórakozik hagyd ott. Ez már az elejétől nem egy 50-50 kapcsolat hanem csak megfelelés és manipuláció. A pasira ugyanúgy lehet kíváncsi (egy kapcsolat esetében nem hátrány...) a nő is, és igazán megtehet a férfi felé bizonyos gesztusokat.

Mondjuk a 3. randin ő fizet, észre vesz apróságokat rajtad amivel imponálni akarsz neki stb.

2023. okt. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Nekem teljesen kiábrándító férfiként, ha nem látok érdeklődést a lány részéről akkor részemről annyi. Akiért teperni kell az a kapcsolatba sem fog sokat bele tenni, mindig mindent nekem kell majd csinálni, én egy partnerre vágyom, nem egy jégkirálynőre.
2023. okt. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Az a kiábrándító, ha az érdeklődést nem látom. Azzal semmi baj nincs, ha nekem kell randira hívnom, meg ilyenek.
2023. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

Számomra kiábrándító.

Anyám mindig azt szokta mondani, hogy "ne szaladj olyan szekér után, ami nem akar felvenni". És én soha nem is szaladgálok egyetlen szekér után sem.

Éppen elég leráznom magamról a sok potyaleső és számító csajt, akik csak "jó partinak" tartanak a jó külsőm és a jó anyagi körülményeim miatt.

2023. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

én egy ilyen helyzetben ugy érezném hogy nem érdeklem eléggé a csajt, és igy hagynám.

na meg tul nagy az egóm is.

2023. okt. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!