Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy még így is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy még így is segíteni szeretnék neki?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 hónapja, hogy elkezdtem beszélni a lánnyal, és azt vettem észre, hogy szeretem őt. Mondta, hogy szerinte szép vagyok stb és én meg már elhittem, hogy lesz valami köztünk. Erre tegnapi napon mondta, hogy tetszik neki valaki. Normális vagyok, hogy össze akarom hozni a sráccal, és boldognak látni őt? (még akkor is ha nélkülem) Előre is köszönöm!

17/F



2023. okt. 12. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Nem igazán normális. Húzódj a háttérbe és ne csinálj semmit.
2023. okt. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mindig hiányzik, és nem bírom ki, hogy ne írjak neki.
2023. okt. 12. 20:58
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Ezzel csak szánalmassa válsz a szemében. De a döntés a tiéd.
2023. okt. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tudja, hogy szeretem. Szóval nem hiszem, hogy szánalmas vagyok a szemében. Bár... Ki tudja.
2023. okt. 12. 21:32
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha igazán szeretsz valakit akkor segítesz neki, hogy boldog legyen akár veled akár nélküled. Ez az normális szerelem. És normális dolog, csak én úgy vettem észre kevés ember akarja elengedni azt akit szeret. És ettől nem fogsz szánalmasnak tűni szerintem
2023. okt. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel. Sőt, még meg is mondja, hogy nem vesz fel.
2023. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem futok utána, nem akarok tőle semmit sem már. Csak szeretem, és a legjobbat akarom neki. Pont ezért nem akarok tőle semmit sem, mert tudom, hogy az igazi boldogságot a másik srác fogja megadni neki.
2023. okt. 12. 22:27
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szállj le róluk. Ne legyél plusz teher.
2023. okt. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, ha esetleg neki nem sikerül azzal a sráccal, akkor lehet megnyílik előtted az út. Ezért nem érdemes segítened neki.
2023. okt. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
azt ugye tudod ha össze jön a fiuval akkor a sracnak nem fog tetszeni, hogy nyomulsz a csajára
2023. okt. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!