Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Számomra eléggé kényes téma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számomra eléggé kényes téma ez. Nem szeretnék senkivel összeveszni, senkivel rosszban lenni ez miatt.. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval elmesélek egy “történetet” és ez alapján jobban meg lehet érteni a jelenlegi helyzetem. Én egy 20 éves srác vagyok egyébként, a haverom szintén 20, a lány pedig 18. Szóval egyik haverom elkezdett beszélgetni egy lánnyal, aki elhívott minket a szomszéd faluba ahol lakik, egy szórakozóhelyre bulizni. (Haverom ekkor találkozott elsőnek a lánnyal) Én vezettem, autóval mentünk át haverommal, így nyílván én az este alkoholt nem ittam. Haverom a csajszival volt, elvoltam én is ott az emberekkel… Beszélgettem a lánnyal én is, meg haverommal nyílván, már akkor láttam, hogy a csajszi valamiért velem jobban beszélget mint haverommal, meg jobban is tekintget rám. Ezután eltelt az este, minden jó volt. Hazamentünk vasárnap reggel (Mert egyébként szombati volt a buli). Ezutàn írja haverom, hogy furcsa a lány, mert azt írja neki, hogy ő nem szeretne semmi kapcsolatot, nem érez senki iránt semmit… De én már ekkor beszélgettem a lánnyal, de csak úgy egy nap 1-2 mondatot. Mint akik úgy barátok lettek, és csak pár szót beszélgettünk, ha már megismertük egymást. (Meg elvégre miatta mentünk oda bulizni, szóval miért ne beszélhettem volna vele üzenetben). Kb. a következő hét közepe fele rám írt, hogy nincs e kedvem átmenni szombaton bulizni megint, jó dj jön, stb.. Hát mondom lehet róla szó, majd meglátom. Írok haveromnak, hogy van e kedve menni, de ő erre írta, hogy neki offos mert lakodalomba megy. Aztán úgy péntekig gondolkoztam rajta, hogy menjek e. Próbáltam magamnak fuvart intézni valakivel, hogy tudjak inni, de nem tudtam senkivel.. Ezután írtam a lánynak, hogy át ugrok pár órára, átnézek, hogy mizujs arra. De írtam, hogy most sem tudok inni sajnos, mert autóval kell mennem. Erre írta, hogy most ő is autóval megy, szóval ő sem iszik alkoholt, szóval így az egész este folyamán józanok voltunk, de így is élveztük a bulit. Haverkodtunk, barátkoztunk emberekkel, mint ahogy egy buliban lenni szokott. Sokszor kijártunk kettesbe cigizni, beszélgettünk, de már akkor is olyan mosolygós, furcsa nézése volt rám, és az utolsó ilyen cigizésnél levettem, hogy tetszek neki. Egyébként nagyon szép lány, és igen nekem is tetszik, de haverom akart tőle valamit, de nem sikerült neki.. Ezután a buli felénél hajnalba kb. én kimentem a kocsihoz, beültem egy 15-20 percre pihenni, mert már kicsit fáradt voltam, mert az nap szombaton én munka után 3 órával jöttem bulizni. Írt nekem, hogy merre vagyok mert hogy nem talál, én meg írtam neki, hogy beültem a kocsiba egy kicsit pihenni. Oda jött, és beült mellém az anyósra.. Ott beszélgettünk egy 20 percet minden hülyeségről, stb. Aztán már ott jártunk hogy kiszállunk a kocsiból, és visszamegyünk. Ekkora úgy csillogó szemekkel egymásra néztünk, és hát igen, ott smároltunk 20-30 percet.. Iszonyatosan jól esett, mert én exemmel 1 éve mentem szét, azóta nem voltam senkivel.. Ezután visszementünk bulizni, bent a kanapén egymáshoz bújva, egymást átkarolva ültünk, beszélgettünk.. És így telt az este. Utána elköszöntünk egymástól egy csókkal, mert mentünk haza. És pont ma írt, hogy milyen jó volt az este, és hogy valamiért nálam azt érzi, hogy kezd valami érzelem kialakulni nála felém nézve. És az a helyzet, hogy nálam is… De nálam azért is, mert màr nagyon szeretet hiányos voltam, nagyon egyedül éreztem már magam így 1 év után és jól esett ez ami megtörtént.. Szerintetek mit tegyek? Engedjem el a lányt úgy, hogy tényleg nagyon aranyos, nagyon jó személyiségű? Vagy mit tegyek? Haverom ha rájön erre, mit szólhat hozzá?

2023. okt. 15. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem lenne bunkó dolog ha ti összejönnétek.


A haverod stílusa nem jött be a csajnak,ez nem a te hibád. Az írásodból levéve is nyugisabb embernek tűnsz, aki szeret lazulnices nem az a nyomulós típus. Szerintem ez tetszik neki, plusz a személyiséged.

2023. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lazulni és,
2023. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igen, nyugis személyiségem van, szeretek lazulgatni, és nem egyből a közepébe bele rontani. Csak nem tudom, hogy haverom mit reagálna erre.. Nagyon aranyos, nagyon szép csaj, azóta folyamatosan ír, folyamatosan beszélünk, hív ide oda, de én “adom magam”, de nehezen. De csak azért, mert nem nagyon merek lépni haver miatt, hogy nehogy ez miatt megharagudjon, és annyi legyen a spanságnak. De most meg ha a lány észreveszi, hogy nem 100%-ban akarok vele menni, akkor meg lehet elenged engem. Bonyolult ez biztos, csak egyedül haverommal van a baj, nem tudom h mi lehet a véleménye erről.
2023. okt. 15. 18:12
 4/6 A kérdező kommentje:
És egyébként lehet hosszan, összeszedetlenül, össze vissza fogalmaztam meg a kérdésem, illetve össze vissza írtam le a storyt szóval ezért ne haragudjatok, csak siettem, gyorsan szerettem volna elmesélni.
2023. okt. 15. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a barátoddal!

Tudom ez most durván hangzik meg félsz tőle, hogy mit fog reagálni, de ez még mindig a tisztább út.

Lehet hogy nem fog neki jól esni, de ez ilyen. Nem voltak együtt, csupán tetszett neki a csaj, de nagyon rövid ismerkedés után elváltak az útjaik. Ha ti egymásra találtatok akkor nehogy már miatta ne próbáljátok meg. Ha tényleg a haverod meg fogja érteni. De ne titkold előtte, mert csak rosszabb lesz

2023. okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Elmondod az igazat!

A lány keresett meg, szorgalmazta a találkozást, kezdeményezett, a vonzalom kölcsönössé vált.


Tudod, hogy neki tetszett, de nem a lány nem volt elfogadó.

Sajnálod, nem akartál neki fájdalmat okozni, így hozta a sors.


Ennyi.

2023. okt. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!