Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Úgy tekintek a barátnőmre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy tekintek a barátnőmre mintha a lányom lenne. Mit kellene tennünk ?

Figyelt kérdés
Röviden : apukája sajnos meghalt, aztán később összejött velem, minden Okes volt. Viszont kezdek ra úgy tekinteni mint a lányomra, és így már nem is akarok vele lefeküdni. Szeretem őt, de kezdem úgy érezni én vagyok a biztos pont az életében, de nem mint barát,hanem apa. Ilyenkor mi a teendő ? Én 20 F ő 17 L

2023. okt. 16. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
El kell menni pszichológushoz!
2023. okt. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy szerelmes belé, ez igazából baráti szeretet.
2023. okt. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
És a biztos pont, meg a szerelem miért ennyire összeférhetetlen?
2023. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

volt ilyen bnőm.. énn voltam a támasza.. intézkedtem neki. adott pontonn a lányoknak mi vagyunk az apafigura átvitt értelemben(meg néha szinte tényleg)főleg kamasz csajoknál meg olyan 19-21 körül. Nekem korai volt ez.. és voltak bajok ebből 19 éves voltam. előbb utóbb kiégtem kicsit ebből a folyton apuci módon babusgassam.. leellenőrizzem ilyenek.. eltávolodtunk majd szakítás.

nekem ez sok. más pasinak meg biztos nem az ő vele elvannak.

2023. okt. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

ui: első 2 faxságokat beszél.. ez átlagos dolog

de mondom meg kell húzni a határt.. nekem nem sikerült. nektek hátha

2023. okt. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ő nem egyszer hívott már félálomban apának, részegen is. Egyszer volt hogy jozanon elmondta néha azt hiszi az apukája helyett én vagyok. Szeretem őt, de ez így elég érdekes szituáció. És mostanában ez miatt nem is feküdtünk le.
2023. okt. 16. 14:22
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Én is így vagyok, csak a legtöbb lánnyal, húgom, lányom, párom, tanítványom... Durva az egész.
2023. okt. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az nem baj, ha biztos pont vagy(tok egymás) életében, de az igen, ha gyereknek érzed és egyoldalú a kapcsolat.

A lánynak pszichológusra illetve önállóságra van szüksége. Fontos, hogy fiatalon megtanuljon önálló, nem pedig érzelmileg meg máshogyan kapcsolatfüggő lenni. Ehhez egyedüllétre van szüksége, mert veled ez az apa-lánya dinamika már megszilárdult.

Valószínűleg mindketten jobban jártok, ha szakítotok. Ő kicsit önállósodik, te meg korban és érettségben hozzád illő lányt keresel. Egy picit benne lehet minden férfi-nő kapcsolatban ez a felosztás, hogy a férfi az erős támasz, biztonság, a nő a gyengédség, de mindketten gondoskodóak másképp, a maguk módján. Tehát nem lesz egyforma a két fél, de mindkettő tesz bele, és partnerek egymásnak. Ha nagyon egyenlőtlennek érzed, az nem jó jel.

2023. okt. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Pont a szexszel lehetne legjobban kezelni. Ha az nincs tényleg az apja leszel.

Szex közben viszont lehetsz neki bármi 😉 ami izgatja (és neked is belefér).

2023. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6 ja hogy konkrétan apának hív.... húha . valami nem okés
2023. okt. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!