Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen baja lett hirtelen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen baja lett hirtelen a csajnak?

Figyelt kérdés

Osztálytárs vagyok egy csajjal akivel május óta beszélgetünk egymással rendesen is meg messen is. A nyáron kb minden második nap beszéltünk, úgy hogy egyszer én írtam egyszer ő. Bulikba mindig megölel mikor ezek végetérnek. Két hete a suliba is megölelt mikor elment hamarabb,mint én. Az utolsó buliba ,ami 3 hete volt,a fejét a vállamra tette(tartott vagy 5 percet is, csodálkoztam is).

És akkor utoljára írtam neki egy hete pont, és azóta semmi többet nem írt ő, és a suliba se volt már olyan közvetlen velem mint eddig. 2-3-szor kezdeményezett beszélgetést velem ezen a héten, ami kevés. És az érintések, egymás szurkálása és baszogatása is elmaradt, s ha valahogy próbáltam én ezeket a dolgokat úgy reagált rá hogy hamar elment tőle a kedvem.

Az is fontos hogy egyik baratom aki jól van a csaj egyik barátnőjével az mondta nekem hogy állítólag a csaj is többet akar, csak nem tudja hogy hogy. Vajon ezután kellt is volna cselekedjek? Vagy nem tudom nem akartam ilyen innen onnan hallott dolgokat akkor számba venni.

De nem tudom most mi baja lehet, mi a véleményetek?



2023. okt. 28. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Őt kell megkérdezned.
2023. okt. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyértelmű: A csaj többet akart. Lehet, hogy már meg is találta...
2023. okt. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
mivel nem voltál elég gyors ezért valszeg kiábrándult és lehet azota már van is valaki aki gyorsabban reagált a jeleire, ez már elég valószínű hogy elúszott
2023. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6%
Osztálytársakkal soha ne kezdj ki. osztályfőnököm mondta mindig hogy "házi nyúlra nem lövünk". Egy ilyen kapcsolat se maradt meg hosszútávon, és mindig azt eredményezte hogy széthúztak a baráti társaságok és rosszabb lett az osztályközösség. Elég nő van a világon, hagyd békén azt a 15-20-at az osztályodból
2023. okt. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Talán nem tetszett neki, hogy helytelenül használod a helyhatározóragokat.
2023. okt. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el bulizni kettesben. Se haverok, se osztálytársak, csak ti ketten. Szinte garantálható, hogy minden ki fog derülni.
2023. okt. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!