Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik nekem, de osztálytársammal nagyon jóban van, de szerintem neki meg én tetszek?

Figyelt kérdés
Kicsit komplikált a dolog, mert az én osztálytársammal jóban van Ő, de szerintem az osztálytársamnak meg én tetszek. Szóval az lenne a kérdés, hogy az osztálytársamon keresztül hogy tudnék vele beszélni?(még köszönő viszonyban sem vagyok Vele, de osztálytársammal jóban vagyok szerencsére.) Tudnátok ötleteket adni? Hogy tudnék közelebb férkőzni Hozzá?

nov. 8. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Írsz még róla valamit? Hogy mi egyebet tudsz róla, mi érdekli stb.?
nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a nevét osztálytársadtól, írj rá facen, hogy láttad suliban, és bejön neked, és hogy akar-e ismerkedni. Ha nem mersz élőben ismerkedni, kezdeményezni, akkor azt tedd üziben. Veszteni nem vesztesz semmit, mert legalább kiderül, hogy te is tetszel-e neki. Egy suliba jártok, ami előny.
nov. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi probalunk segiteni de o valaszolni se tud 🤣
nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne vondd bele az osztálytársad


A legegyszerűbb ha ma [azért mert így akár tudtok szombat és vasárnap is chatelni] ráírsz instán vagy messengeren


Biztos hogy nagyon tetszik neked a fiú és az is biztos hogy nagyon félsz de igazából mitől is félsz?

Mi a legrosszabb ami történhet?

Ha például lekoptat akkor ráírhatsz hogy felelsz vagy mersz miatt csináltad stb.


De ne erre gondolj, hanem arra hogy ha nem teszed meg akkor semmi nem lesz belőle


Az is gyakori hogy tetszel a fiúnak de nem meri neked bevallani és ezzel bátorítod őt is


Hajrá

nov. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok úgyse fog rá írni...pedig az lenne az egyetlen esélye...
nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írj rá sok sikert
nov. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Írj neki csak annyit hogy szia


Ha elindul a beszélgetés akkor tetszel neki


Ha nem indul el akkor nem

nov. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, ne haragudjatok csak nem gondoltam h egyáltalán vki fog válaszolni. Cukik vagytok! És elgondolkozok rajta! Sőt!
nov. 14. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!