Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent, ha sokat néz rám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha sokat néz rám a fiú?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú sokat néz rám és szemezik velem, az jelentheti azt, hogy tetszem neki? Persze ez így önmagában még nem nagy dolog, de vannak más jelek is. Mindenesetre a suliban néhány órán szinte folyamatosan engem néz, akárhányszor rápillantok, hosszan és mélyen néz a szemembe.

nov. 14. 16:34
 1/1 anonim ***** válasza:
35%
Képzeld el azt a helyzetet, hogy régebben nem volt internet, nem volt Gyakorikérdések sem, mikor meg már volt, nem rohantak fel az emberek rögtön minden kis dolog miatt az internetre kutakodni. Akkor még az emberek segítség nélkül le tudták olvasni a másik arcáról, hogy szomorú, boldog, vagy éppen tetszik neki valaki. Napjainkban az ember szinte 0-24 bámulja a képernyőt, egyre kevésbé ismeri fel az emberi arc mimikáját és egyre kevésbé tudja használni a fejét. Szomorú, de ez van. Az én fiatalkoromban (30vagyok, szóval nem volt olyan rég) még nem bújtunk a telefon mögé és eltudtam sajátítani, mi mit jelent egy emberi arcon, tekintetben. Ebben az a jó, hogy tudok neked segíteni, veled ellentétben én így látatlanul is el tudom dönteni, hogy nem azért bámul téged a számomra teljesen ismeretlen fiú, mert sátánista szöveget mormolva, véráldozati rítust akar majd rajtad végrehajtani, hanem igen, tetszel neki. Figyeld meg jól a tekintetét és rögzítsd magadban, hogy a szemezés ezt jelenti. Ha egy jótanácsot megfogadsz, máskor próbáld kicsit a fejedet használni, az internet helyett. Sok sikert a sráccal. ❤
nov. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!