Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek egy 4-5 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy 4-5 évvel idődebb sráccal?

Figyelt kérdés

Nem tudok róla sok mindent sajnos de nagyon bele vagyok esve már évek óta. Egy ismerősömön keresztül "ismertem meg", bár csak képeket láttam róla élőben sosem találkoztunk. Viszont nagyon aranyosnak találom, az érdeklődési körei is nagyon szimpatikusak. Egyetemen tanul, teljesen értelmesnek tűnik. Nem tudom mihez kezdjek vele.


17l



nov. 15. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerd meg a való életben is. Ameddig ez nem történik meg, addig kár azon filózni, hogy összejönnél-e vele.
nov. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek ismerd meg és utána kell dönteni,hogy akarsz e tőle valamit.
nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Én is 17 vagyok és a barátom 25 éves. 2 év alatt egyszersem merült fel probléma a korunkból adódóan.
nov. 16. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
#3 De hozzá kell tenni, hogy ti vagytok a ritka kivétel. Értem, hogy nálatok működik, de az esetel túlnyomó többségében nem szokott.
nov. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gabor49 ***** válasza:
86%
ma mar sok csaj 10 15 20 evvel idősebb ferfiakkal jon össze 4-5 ev az semmi
nov. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem sok. Amikor ennyi idos voltam 30 eves feffiakkal jart par csaj.
nov. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
4-5 év alapvetően nem sok, bár ilyen korban nem szerencsés. Ő egyetemre jár,te meg még gimibe. Az egyetemen a kolikban is és a szórakozóhelyeken is elég durva mik mennek. Állandó bulizás, csajozás stb. Nem mondom, hogy nem működhet és hogy ez a fiú is ilyen típus, de benne van a pakliban. És elég gyorsan le lehetsz cserélve egy hozzá korban jobban illő lányra. Más élet szakaszában jártok, ő lassan dolgozni kezd, te akkor kezded az egyetemet. Sok mindenben ez problémát okozhat. Ennek ellenére kivételek mindig vannak. De először is ismerd meg, addig tényleg felesleges ilyeneken filózni. Utána pedig már talán egyértelmű is lesz a válsz.
nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!