Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy verjek ki a fejemből egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verjek ki a fejemből egy fiút akiért odáig vagyok?

Figyelt kérdés
1 hónapja ismertem meg, már amikor először megláttam nagyon bejött, akkor beszelgettem is vele valamennyit, de utána semmi. most megint találkoztunk egy házibuliban, de nekem azóta is minden nap a fejemben járt, most pedig még inkább. nem tudom mi van, mert most is elég aranyos volt velem, a semmiből hozzám szólt jó párszor, meg kedvesen "piszkált". de ha akarna valamit miért nem ír? nem akarok hónapokig miatta szenvedni és várni, hogy mikor látom legközelebb. viszont annyi bátorságom nincs hogy én írjak neki valamit. na meg amúgy se tudnám mit lehetne.
nov. 19. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Miért kell az ilyen kérdéseket ennyire agyzsibbasztóan megfogalmazni?

Most kiverni akarod a fejedből vagy megszerezni, eléggé ellentmondásos a kérdésed.


Ha nem csinálsz semmit és vársz a csodára a helyzet nem fog változni és továbbra is szenvedhetsz.

nov. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Verd ki neki
nov. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudsz továbblépni, ha innentől jóval kevesebbet foglalkozol vele. Élőben elkerülöd, nem nézed a képeit és hasonlók.
nov. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Gondold végig, hogy ha gazdag lennél, akkor is foglalkoznál vele? Ha nem, akkor most se tedd, és csak a pénzre gyüjts.
nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ki mondta, hogy nem vagyok gazdag? xD

de egyébként ha azért lennék gazdag mert már halálra dolgoztam magam és egy roncs vagyok, lehet nem ő lenne a legnagyobb problémám:) na de így..

nov. 20. 15:37
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Ha gazdag lennél, és ennyire tetszene egy fiú, akkor tudnád hogy mitkellene írni. Innen tudom hogy nem vagy gazdag.
nov. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
persze hogy nem vagyok az 19 évesen gimiben. de miért mit kellene írnom? gyere pali megveszlek kilóra, vagy hogy gondoltad?
nov. 20. 17:46
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem, hanem hogy meghívlak valamire, akarsz-e találkozni? Kajolni egyet mondjuk a mekiben. Nagyon bejössz nekem.
nov. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha elakarod felejteni akkor:foglald el magad hobbikal barátokkal ilyesmi és egyetérte a #3-sal ne kövesd a neten az életét és kerüld.


Ha megszeretnéd szerezni akkor:írj rá és ahogy azt sokan írták hívd el valahova plussz ha találtkoztok be vethated a kis pszihológiai trükköket is(pl.:nevess sokat és mosolyogj a közelében,dicsérd meg).

nov. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
Kérdezd meg tőle, hogy milyen ötlete van arra, hogy elfelejtsd az iránta érzett vonzalmadat. Amit erre válaszolni fog, az a megoldás.
nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!