Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek ha tetszik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ha tetszik a legjobb barátom?

Figyelt kérdés

Már lassacskán harmadik éve a legjobb barátom, nagyon sokat segít nekem allandóan és egy nagyon jó barát,továbbtanulni is együtt jöttünk egy iskolába,csak mi vagyunk szinte egymásnak, viszont én hülye teljesen beleszerettem egy évvel ezelött viszont ő heteró, és tudom, hogy ebből nem lehetne semmi viszont én csak egyre jobban kedvelem, nem tudom mit kezdjek,hogy elmúljanak az érzéseim iránta. (Egyébként tudja, hogy nekem más az érdeklődési köröm) Előre is szeretném kérni, hogy aki nem támogatja a melegeket inkább ne írjon semmit, nem szeretném a kritikát, nincs értelme.


16/L


jan. 6. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Mért kellene támogatni a homoszexuálisokat? A heterókat sem támogatja senki.

De a kérdésedre a válasz:

Ugyanazt teheted mintha heteróként egy olyan fiúba szeretsz bele aki nem szeret, elképzelni sem tudja veled a szexet.


Ha beléd szeret egy egy fiúbatátod ő mit tehet? Szenved egy darabig és továbblép.

Ha erőleted a barátnőddel a szexet akkor mint barátot is elveszíted.

jan. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Nem támogatom a melegeket!

Mindig is voltak viszonzatlan vonzalmak, szerelmek. Majd megtanulsz ezzel együttélni és találsz mást aki iránt vonzdsz. Csak igyekezz megtartani a barátságot addig és az után is. Egy barát értéks kincs!!! Sok sikert!

jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1/2 Persze, mert a heteró embereket verik az utcán, vagy dobja ki a családja azért mert heteró? Annyit kértem aki elitéli őket ne kritizáljon🤷🏻‍♀️
jan. 6. 17:39
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem Magyarországon 40 éve nem vertek meg senkit azért mert homo.
jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatból mondom, hogy ne éltesd az érzelmeket. Majd idővel lenyugszik, most lehet a hormonok is dolgoznak.

Én 4 év legjobb barátság után jöttem össze az exemmel és nem volt szép az elválás. Azóta is hiányzik, de nem mint partner, hanem mind barát. Kapcsolat alatt is hiányzott, hogy inkább barátok legyünk, mert párként nagyon nem illettünk össze.

jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszkorban a barátok jönnek-mennek (nincs olyan, hogy bff, csak a mesében), új élethelyzetek, új emberek.

Ha kialakul egy mélyebb, kölcsönös vonzódás (szerelem), akkor van esély, hogy megmaradtok egymásnak.

jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
3#. Barcsak vernek a melegeket. A heterok szoktak felvonulni? Nem a melegekkel van a baj hanem az lmbtqval, ha te nem vagy a “mozgalom” tagja akkor nem mondom, hogy tisztellek de nincs veled baj. Csak a felvonulo gyokerekkel, akik “ferfi” letukre haspoloban promozzak az egeszet, csaladok, kisgyerekek elott…
jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Bárcsak vernék az idióta homofóbokat!
jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

#7

Az egész világ egy heteró felvonulás. Azért nem veszed észre, mert mindenhol ott van és természetesnek van tartva. Egyébként meg simán lehetne konkrét parádé a heteróknak is, de nem szervezik meg mert nincs rá szükség. A heteróknak nincs semmiféle hátrányuk abból, hogy heterók, nem kell harcolniuk az alapvető emberi jogaikért.

A Pride és hasonló rendezvények nem a heteróknak szólnak sosem arról szólt hogy érzékenyítsen vagy promotáljon, ez csak a heterók hülyesége. Ezek a rendezvények arról szólnak, hogy akik hasonlóan éreznek és a környezetükben egyedül vannak ezzel, azok lássák, nincsenek egyedül. Lássák hogy nem baj, hogy ők eltérnek a cisz-heteró normától.

Persze gyűlölködni baromi könnyű, főleg olyan témában amit nem ismerünk. Az ismeretlentől mindig is félt az ember.

Hol vered az ajtót akkor, amikor a kisgyerekeknek és mindenki másnak néznie kell a nagymellű nőket akik reklámozzák a fehérneműket? Vagy a kéretlen férfi felsőtestek nyáron, konkrétan bárhol? Mert ha ennyire prűd vagy, hogy egy haspóló zavar, akkor remélem ezek is.

jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9/9 végre valaki! Köszönöm ezt a kommentet:)
jan. 7. 17:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!