Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek egy lányt mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt mit tegyek? (Én is lány vagyok)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek egy lányt már lassan fél éve a gimimből (16 éves vagyok). Eleinte csak szimpatikus volt és nem is beszéltünk,de aztán elkezdtünk egymásra mosolyogni és olyankor mindig annyira örültem hogy látom. Aztán megtaláltam az instáját és egy barinőm rávett, hogy kövessem be ezért bekövettem és ő vissza jelölt és elkezdtünk beszélgetni először chaten ez volt körülbelül 1 hónapja. De mint kiderült neki van barátja, mert láttam instán:(( Minden nap beszélgetünk instán és élőben is a suliban és mostanra már eléggé úgy érzem hogy neki is tetszem, mert mindig mondja hogy milyen édes vagyok, mosolyog, megsimizi az arcom stb. És elhívott a bálba ami majd pár hónap múlva lesz. És kicsit össze vagyok zavarodva hogy most mi van. Ő is szereti a lányokat, ezt ő mondta. És az van, hogy én mindig nagyon zavarban vagyok ha beszélünk össze vissza mondok mindent, és nem is bírok megszólalni mert annyira gyönyörű és tökéletes szerintem és az hogy barátja van nagyon elszomorít és nem szeretném róla kérdezni:/ igazából mindig ha meglátjuk egymást kivirulunk és ma is az volt hogy mentünk a folyosón, köszönt mosolygott én is köszöntem neki, ő szemben jött és mikor elhaladtunk egymás mellett, hátrafordultunk és bámultuk egymást elég sokszor nézünk egymás szemébe és akkor mindketten mosolygunk de nem tudom mi van, vagy mit kéne tegyek:(<3

jan. 18. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy látom, még nem érkezett el a kezdeményezés ideje...
jan. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%

Nehogy már ennyitol ratyik legyetek.


Keress egy fiut

jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem , ha már van barátja akkor úgy is vele lesz, mert őt jobban szereti mint téged...Ha hajlamos rá, akkor veled is lesz, meg kell kérdezni.

Rá kell kérdezni benne lenne -e 3-asban. Te ő meg a barátja...

Ha nem akkor buktad, ha igen akkor mosolyogj... És élvezd. :)

Ha nem mered megkérdezni, akkor soha az életben nem fogod megtudni..

Vagy írjál rám és, akkor megnézzük összeillünk-e vagy sem.. :D XD :<

jan. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Lezbi vagy? 😂😂
jan. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Ha van barátja akkor mit akarsz?

Hogy csalja meg a barátját?

jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az #5 valaszolóval. Bár itt a lány is hibás, mert ha tényleg flörtölget veled a barátja háta mogött, akkor valószínűleg hajlamos a megcsalásra.
jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Na ezért nem bízom én a biszexuális lányokban.

Egyszer mély nyomott hagyott bennem egy ilyen lány

(f)

jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
Engedd el, nem érdemel meg téged.
jan. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Óvatosan próbáld meg kipuhatolni, hogy esetleg ő is vonzódik-e lányokhoz, ha igen, akkor kihez? Nyilván ezt nem ilyen konkrétan.
febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!