Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szeressek ki egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki egy osztálytársamból?

Figyelt kérdés
Mar egy jo ideje tetszik, de sehogy nem mulik el, es ratesz egy lapattal hogy az osztalytarsam. nem voltunk sose egyutt es nem is nagyon beszeltunk meg de megis nagyon tetszik de akkor ez alapjan a kulseje
jan. 21. 00:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Eloben barmilyen kapcsolat van? Beszelgettek e stb?
jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mindenkivel lehet írogatni és beszélni aki akar vagy képes rá.

Én általában akkor ignorálok egy nőt ha süt az írásáról az, hogy egyszerű mint a faék.


Mellesleg alig ismered, hiába az osztálytársad. Te nem is a srácba vagy szerelmes, hiszen semmi közös nincs bennetek, te magába az érzésbe egy álomképbe vagy szerelmes ami viszont nem a valóság.

jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#12 már ovodás korom óta ismerem, csak a jelenlegi személyiségét nem
jan. 21. 20:26
 14/16 anonim ***** válasza:
64%

Bro sajnos sehogy. Az egyetlen ami "elmúlasztja" az érzéseid, az az idő.

A másik mód hogyha beleszeretsz valaki másba, viszont az hamis lehet, mert van, hogy csak menekülsz az előző szerelmed elől, amit tudod hogy nem kaphatsz meg

jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

ne vedd észre, mintha olyan lenne mint bárki más

nemreg en is odavoltam egy osztálytársamért csak párja volt, aztan ja. Úgy kezeltem mint bárki mást, úgy is néztem rá, aztán most már el sem tudom képzelni, hogy crushom legyne.

jan. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nézz meg a seggét és akkor c

Fix ki fogsz szeretni

jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!