Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátomnak mit ajánlotok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Legjobb barátom kb 2 hónapja mesélt nekem egy lányról, akit minden alkalommal lát a buszon mikor megy suliba. Oda-vissza együtt utaznak, és már elég régóta ki nézte a lányt, bejön neki, és szemezgetnek is többször.

Már bíztattam decemberben, hogy szólítsa le, elvileg egyszer megpróbálta de nem volt elég bátorsága, odaállt már majdnem a lány elé, majd végül egy szót nem tudott volna kimondani, így elhalasztotta a téli szünet utánra.

Most itt vagyunk, első tanítási napon kérdeztem na wassup, nem szólította le.

Én már nem tudok neki mit ajánlani, ajánlottam, hogy kérdezzen utána mert elvileg ismeri egyik barátnőjét a csajnak, de ezt sem teszi meg illetve le sem meri szólítani. Mit ajánlotok? Mit tanácsoljak neki? Szerintetek ezek a jelek, jelentenek valamit?


jan. 23. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem mer leszolitani, adjon cetlit :D
jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel.

Kaptam is már ilyen cetlit és én is adtam már :D

jan. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Ez a cetli mit jelent pontosan 1,2?

Ráírod, hogy megakarod ismerni, és csak odaadod neki, vagy rátenni a padjára ?


Szerintem ez rohadtul kínos mindkét fél számára, de ez az én véleményem fiúként. Ha ilyen cetlit kapnék, tuti kidobnám a kukába, most vagy írjon, vagy jöjjön oda, de ez a cetli szerintem nagyon gáz.

jan. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3# hallgatlak, adj egy tanácsot, aki nem bír leszólítani :)
jan. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

#4

Meg kell tanulni leszólítani, ráírni. Ennyi.

Mindenkit elfoglak küldeni, engem is indokolatlanul tilott le már csaj több hét beszélgetés után, ez van, lesz következő.

De ez a cetlizgetés általános iskolára emlékeztet.

jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
3: A cetlin tudod megadni a telefonszámodat és így fel tudjátok venni egymással a kapcsolatot.
jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5: És akkor mi van, ha általános iskolás? Ez a tinikategória.

Egyébként meg szerintem nem ciki. Nyilván akkor kellemetlen, ha olyan próbá.kozik, aki nem érdekel. De az meg tök mindegy, hogy hogyan próbálkozik, akkor se érdekelne, ha máshogy próbálkozna.

jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
5# értelek, de hiába magyarázod egy önbizalomhiányosnak, aki 2 hónapja nem bír leszólítani. Szóval a tanácsod szart sem ért itt.
jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ráírni max akkor érne meg, ha tudják az egymás nevét.

Szerintem senki nem örülne, ha valaki kutakodik és bejelöl facen.

jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak magyar ngl oldalak ahol nevtelenül lehet üzenni
jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!