Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelentősége van ha az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelentősége van ha az exemmel folyton vissza találunk egymáshoz?

Figyelt kérdés
Nem értem miért találunk folyton vissza egymáshoz vagy hogy ez azért van-e mert én engedem vissza magamhoz mindig vagy mert tényleg van ennek jelentősége
febr. 4. 04:51
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Neki ez a kényelmesebb, amikor éppen nincs kilátásban új kapcsolat.

Te meg gyenge vagy, ég mindig reménykedsz?


Túl sokszor melegített káposzta.

febr. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos ilyen. Ha kissebb településen éltek, akkor nagyon gyakran előfordul, hogy belefuttok egymásba. Nekem is volt ilyen, párszáz lakos faluban éltem, aztán mindig belebotlottam valahogy a büdös k.rvába, aztán ennek ugye az vetett véget, hogy egy megyeszékhelyen lettem egyetemista, és ott bérlek egy kis egérlyukat, és akkor vagyok már csak otthon, amikor muszály. Azóta tudtommal ő is elköltözött az új palijához, vagy mi a fene, aztán így már nem futunk össze, így már nem találunk vissza egymáshoz. Azóta én is boldog párkapcsolatban élek.
febr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Mert kapcsolatfuggo vagy es felsz hogy egyedul maradaz
febr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, latom te is egy értelmes ember vagy, azert mert vissza találunk egymashoz folyton mar egybol kapcsolat függő leszek/vagyok igaz?😂
febr. 4. 12:48
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
úristen, látszik még éretlen vagy.
febr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!