Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha volt több kapcsolata,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt több kapcsolata, hozzájuk fog hasonlítani?

Figyelt kérdés
Neki már volt több kapcsolata. Félek hogy hozzájuk fog hasonlítani bizonyos helyzetekben, és ezzel el fogom rontani az egészet mivel én tapasztalatlan vagyok. Mennyire szokták ilyenkor (foleg a fiuk) a volt kapcsolathoz hasonlítani a jelenlegit?
febr. 12. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

"mivel én tapasztalatlan vagyok"

Pont ezt szereti benned. Majd betanít... 😏

febr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyire szokták ilyenkor (foleg a fiuk) a volt kapcsolathoz hasonlítani a jelenlegit?"

Ha érett gondolkodású a csávó, akkor semennyire.

febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell sok agysejt, hogy felfogja a tényt, hogy minden ember más, szóval szerintem ne aggódj.

Egyébként konkrétan mitől félsz?

febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha attól félsz, hogy nem vagy olyan jó nő, mint az exe, akkor felesleges, hiszen téged választott, veled van.

Ha meg ez ilyen nyafogós fondorlat, hogy így akarsz kicsikarni a pasasból dicséretet az exeivel szemben a javadra (jaaajj, ő biztos jobb volt, mint én, igaaaz? ... nem, dehogy, kicsim, te vagy a legjobb!), akkor bele se kezdj, mert gyorsan lapátra leszel téve.

Nekem legalábbis olyan buta nő nem kéne, aki folyton az exeimhez hasonlítgatja magát.

febr. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom tapasztalatbol levagta,h tapasztalatlan vagy es tetszik neki ez a reszed is. Ettol biztos kulonlegesnek erez. Biztosan megtanit teged mindenre,amire szukseg van. Apold a kapcsolatot vele,talalkozzzatok rendszeresen.
febr. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!