KezdŇĎoldal » Tini p√°rkapcsolatok » Szerelem » L√°nyok mit jelent ez az emoji? ūüę∂

Figyelem! A Tini p√°rkapcsolatok kateg√≥ria k√©rd√©sei 16 √©ven fel√ľli l√°togat√≥inknak sz√≥lnak!
Amennyiben m√©g nem vagy 16 √©ves, a b√∂ng√©szŇĎd Vissza gombja seg√≠ts√©g√©vel hagyd el az oldalt.

L√°nyok mit jelent ez az emoji? ūüę∂

Figyelt kérdés
A csaj szokta rakni mikor √≠gy el k√∂sz√∂n√ľnk vagy √≠rok egy b√≥kot, erre ŇĎ k√∂szi √©s ez az emoji. Ez azt jelenti, hogy a friendzone-ba vagyok vagy mi??

√°pr. 2. 21:42
 1/10 anonim ***** v√°lasza:
95%
EnnyibŇĎl nem lehet meg√°llap√≠tani.
√°pr. 2. 21:50
Hasznos sz√°modra ez a v√°lasz?
 2/10 anonim ***** v√°lasza:
71%
Ez, vagy az?
√°pr. 2. 22:40
 3/10 anonim ***** v√°lasza:
22%
Milyen emoji, semmit se l√°tni.
√°pr. 2. 22:45
 4/10 anonim ***** v√°lasza:
80%
Már látom. Ott van a "kulcsszavakban": szív.
√°pr. 2. 22:50
 5/10 A k√©rdezŇĎ kommentje:
Jaa a kézzel formázott szív.
√°pr. 3. 08:04
 6/10 anonim ***** v√°lasza:
65%
simpeles az megy
√°pr. 3. 08:32
 7/10 anonim ***** v√°lasza:
85%
Nem tudom, de azt igen, hogy ez egy √ļjabb f√°raszt√≥ k√©rd√©s aminek nincs √©rtelme.
√°pr. 3. 11:31
 8/10 anonim ***** v√°lasza:
56%

Nem tudom mit jelenthet

A sz√≠vecske lehet ak√°r a szeretet jele is nem kell gondolni egybŇĎl a legjobbra

De ha t√©nyleg ŇĎszint√©n √©rdekel akkor ne tŇĎl√ľnk k√©rdezz ilyet hanem l√©gy b√°tor √©s ŇĎ tŇĎle k√©rdezd!

√°pr. 4. 22:24
 9/10 anonim ***** v√°lasza:
N√°lam ez a friendzone. Annak √≠rom akinek nem akarok piros vagy r√≥zsasz√≠n sz√≠vet k√ľldeni mert nem szeretem ŇĎket annyira
√°pr. 5. 00:44
 10/10 anonim ***** v√°lasza:
Szívecske talán
√°pr. 5. 22:08

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenŇĎ anyagok nem minŇĎs√ľlnek szerkesztŇĎi tartalomnak, elŇĎzetes ellenŇĎrz√©sen nem esnek √°t, az √ľzemeltetŇĎ v√©lem√©ny√©t nem t√ľkr√∂zik.
Ha kifog√°ssal szeretne √©lni valamely tartalommal kapcsolatban, k√©rj√ľk jelezze e-mailes el√©rhetŇĎs√©g√ľnk√∂n!