Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? Szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Szerintetek van esély? Hosszú lesz köszönöm ha végig olvasod.

Figyelt kérdés

A story ott kezdődött hogy év elején el kezdett tetszeni egy fiú aki igazából az osztálytársamnak az öccse (mind a ketten másodszakmások). Nekem ilyenkor még volt kapcsolatom és neki is. Csak cigiszünetben beszélgettünk meg néha ha találkoztunk a folyosón. Aztán január 11.én szakított vele a barátnője elkezdtünk beszélgetni, hogy segítsek neki mert nagyon rosszul volt. (tényleg segíteni akartam neki, mert ilyenkor még együtt voltam a barátommal). Akár felhívhatott éjfélkor is mindig ott voltam mellette. Majd a legjobb barátja kérdezgetett tőlem elmondtam neki év eleje óta bejön nekem. Az nap este még a vállamra tette a fejét a barátja mondta viszonozzam, de kapcsolatban voltam ezért nem tettem. De szerintem itt még benne volt hogy nem fogta fel tenyleg szakítottak ezért próbált nyitni más felé. Majd 21.én szakítottam barátommal. Utanna tök jól megvoltunk. Kb minden szünetben együtt voltunk hülyéskedtünk szivattuk egymást beszélgettünk stb. Hívásba délután 16óra körül elkezdtünk beszélgetni és 22:30 felé tettük le a telefont. Becézgetett engem, törődött velem. Néha úgy megyek át a zebrán mint akinek 9 élete van olyankor vissza rántott engem. Reggelente általában kimentem elé a buszhoz leültünk egy padra beszélgettünk majd úgy mentünk iskolába.

De aztán március elején barátnője lett és eltávolodtunk egymástól nem beszélgettünk. Mindig hozzá ment suli után. En nagyon szarul voltam mindig sírtam. Egy baráti körben vagyunk így kicsit nehéz volt az, hogy kerüljük egymást. A báttya(aki amúgy a legjobb barátom) próbált engem nyugtatni. De aztán mint kiderult bejövok a battyanak. Március közepén szakítottak a csajjal. Megint elkezdtünk beszélgetni de mar csak személyesen meg a haverunkhoz atmentunk filmezni akkor is szivatott hülyéskedtünk csikizett. Majd volt egy buli 29.en. Az nap is kb egész végig kötöszködtünk egymással. De a buli vége az lett hogy mindenki depis lett én bementem wcre és hallottam azt mondja a legjobb barátjának. Idezem"hogy tudnám szeretni ha ő is ossze van törve. Meg (csak neve) csak azért jöttem össze hogy felejteni tudjak. Csak barátként tekint rám.

De tényleg úgy viselkedik mint akinek bejövok.

Még mindig az exet szereti és nem tudja túltenni magát rajta. De ha sikerül tovább lépnie szerintetek lehet belőle valami mert persze most nem tud szeretni, de ha már sikerül tullepnie talán fog?

Beszéltem több emberrel is.

Pl a battyaval össze vesztem mert szerinte túl kéne tennem magam az egészen és felejtsem el(de mivel bejövok neki szerintem azért mondja ezt mert zavarja hogy nekem az öccse jön be)

A havetja:Soha ne add fel amit igazán szeretnél azt soha ne add fel. Küzdj érte.

A legjobb barátja:A fiúknak is vannak érzéseink.

Annyit tudok én nagyon szeretem tényleg mindent megtennek érte.

(a szövegbol nem derült ki en 17 ő 18 éves).


Beszólásokat nem kérek. Es köszönöm ha válaszolsz.



ápr. 7. 09:58
A kérdező szavazást indított:
Lehet belőle valami csak idő kell neki
Szerintem hagyd az egészet.
11 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, ez nem nagy segítség, de: bármi lehet...

Onnan kezdve, hogy annyira barátként tekint rád, hogy mást el sem tud képzelni. De ez simán változhat.

Simán lehet igaz, hogy nem tette még túl magát az exén.

Légy türelemmel, és legyél ott. Ne nyomulj, de érezze, hogy fontos neked.

Idővel rájössz, mit akar.

ápr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az, hogy úgymond szivattátok egymást, bár tudom ez a játék része is lehet, az nem feltétlen oda vezet, hogy önfeledten szerelmesek legyetek egymásba.


Ne érts félre, de a soraidból azt olvasom, hogy tetszik neked és mindent megtennél érte ez jó, de ha tényleg?! Akkor vedd ki a csipkelődést és lágyabb rezgéseket bocsáss ki magadból.


Én fiú vagyok és magamból indulok ki, én is csak barátnak gondolnám azt aki piszkál, csipkelődik stb. Nálam ez nagyon nem jön be.


De lehet hogy harciasabb fiúknál igen, de akkor olyan is lesz a kapcsolat hangulata.

ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1köszönöm a normális választ!
ápr. 7. 10:59
 4/6 A kérdező kommentje:

#2A viccelődések mellett simán tudunk komolyan is beszélni.

Nem csak tetszik tényleg komolyan szerelmes vagyok belé.

És a kötöszködést sok esetben ő kezdeményezi.

ápr. 7. 11:01
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem olvastam el amiért ilyen hosszú, de biztos igazad van.
ápr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 B.dávid.F ***** válasza:

Erre értelmes választ nem hiszem h tudok adni

Eskü olyan mint a dedóba persze nem a te részedről

Sterintem hagyd a p*csába

ápr. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!