Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy keltsem fel egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltsem fel egy fiú figyelmét aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam és nem tudom mit érez mert üzenetben szíveket küld de élőben meg azt mondja nem én tetszem neki. És nem tudom,hogy keltsem fel a figyelmét.

#szerelem #Vissz utasítástól való félelem
ápr. 8. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

- deritsd ki hogy mi nem tetszik rajtad és azon változtass

- deritsd ki hogy ki tetszik neki és próbálj őrá hasonlítani

ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszel, akkor csinálhatsz bármit, nem igazán valószínű, hogy változni fognak az érzései. Inkább azt kéne kiderítened, hogy tetszel-e neki, vagy sem.
ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Derítsd ki, hogy bejössz-e neki.


2. Nézz mélyen a szemébe. Hosszan legalább 10-15 másodpercig. Folyamat tartsd vele a szemkontaktust.


Bizonyított tény, hogy hosszú szemkontaktustól beindulhat a dopamin szintje.


Vagy a másik verzió, rázd a csípős neki miután elmentél tőle. Kicsit lotyós de beválhat.

ápr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!