Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit erez irantam? Mifele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit erez irantam? Mifele kapcsolat a van koztunk?

Figyelt kérdés
Egy tini lany vagyok es velemenyre volna szuksegem. Van egy fiu osztalytarsam akinek allitolag tetszettem mar VI-ik-ba de en eszre sem vettem ot. VII-ik-be valahogy nagyon osszebaratkoztunk, legjobb fiu baratom lett es mindent megbeszeltunk mindig vigasztaltam ha szomoru volt, o engem, beszeltunk lanyokrol, fiukrol, az osztalyban is kerdeztek mi van koztunk de mindig azt mondtuk, hogy jo baratsag. Kulombozoek vagyunk o csendeseb, szegyelosebb en baratsagosabb de mindketten erzekenyek. Idovel rajottunk, hogy tobb volt mind baratsag es egyutt lettunk. Nagyon szerelmes lettem bele ugy ereztem o is de a boldogsag nem tartott sokat mert kozbelepett egy harmadik szemely (lany) es elrontott mindent. Nagyon szenvedtem, mert mindannyian egy osztalyba jartunk. Koztuk nem lett soha semmi, mert a lany nem szerette es kb, egy honap utan a fiu kert meg egy eselyt tolem bevallva, hogy engem szeret. Azt mondtam, hogy az nem megy konnyen de mivel feltem, abba maradt az egesz pedig sokat probalkozott. Elteltek honapok a nyari vakacioba keveset beszeltunk de mikor megkezdodott az iskola megint nagyon kozeliek lettunk. Sokat valtoztunk fizikailag is, olyan megjegyzeseket tett nekem, hogy sexy vagyok, kedves velem, sokszor oleljuk egymast, egy- egy puszi viszont ugyan ugy beszel nekem mas lanyokrol is es en ugyan ugy vigasztalom es mellette allok ha szomoru de en is korul vagyok rajongva mostanaba fiuktol az iskolaba es ezeket o lassa es meg is kerdi, hogy miket beszelek veluk, melyik mit akar es valahogy nagyon furcsa helyzetben erzem magam, mert nem tudom mi van koztunk. Nem erzek szerelmet (legalabb is ugy gondolom) viszont ha valami baja lenne rohannek hozza es azt sem tudom, hogy o mit erezhet irantam de valahogy ez egy, , se veled, se nelkuled" kapcsolatnak nez ki es nagyon nem tudom mit tegyek. Ismertem meg meg fiukat de egyik sem jutott el a szivemhez mint o, neki is volt meg egy egy lany aki tetszett de semmi olyan kapcsolat mind velem. Most nem reg tudatta velem, hogy volt egy lanynal akinek o tetszik de kihangsulyozta hogy nincs semmi koztuk de azert elmondta hogy megcsokolta de megbanta. Zavart engem ez az egesz, nem tudom miert ha azt allitom, hogy nem vagyok szerelmes es azt sem tudom miert kellett velem tudassa a dolgokat. Nem ertem a kapcsolatunkat es szuksegem volna ha meg tudna valaki, tapasztaltabb, magyarazni nekem, hogy mit erezhet irantam es milyen kapcsolat ez?

2015. márc. 5. 11:05
 1/5 anonim válasza:
58%
Nem fáradt el az ujjad mikor ezt írtad???
2015. márc. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
81%
Kisült a szemem mire végig olvastam. Kicsikét érthetetlen a szöveg , de lehet hogy csak számomra. Érdeklődik irántad mint egy barát , tudja hogy mindig számíthat rád és te is rá. Ez egyenlő a barátsággal hiába van puszi az szerintem csak baráti. Ha mással nem tudtok , kapcsolatot kialakítani egyikőtök sem akkor valami szikra csak van köztettek. Én amondó vagyok próbáljátok meg hátha , lesz belőle valami. Lehet egész életekben együtt fogtok , maradni az is lehet szét válnak útjaitok. Szerelemből pedig lehet újra barátság , ez persze függ attól is hogy ti képesek e vagytok rá. Fontos a kommunikáció és evvel bizony lehet akár egy barátságot is vissza hozni. Igaz már nem lesz , olyan barátság mint volt de hát ez van mindenek ára van.
2015. márc. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a velemenyed.Lehet kicsit ertehetetlen a szoveg mert a story joval hosszabb de megprobaltam a leheto legrovidebb valtozatat leirni.Es lehet van szikra koztunk de sajnos egyikunk sem kezdemenyez tehat nem tudom mi lessz ebbol...
2015. márc. 5. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős a dolog. Mindketten arra használjátok a másikat, amire az ilyen első próbálkozás való: megismeritek a másik nem gondolkodását, viselkedését, és ennek révén tudtok majd idővel komolyabb kapcsolatokat is kialakítani. (Másokkal.) Tanítani kellene a példátokat, és talán nem lenne ennyi szerencsétlen, magával kezdeni semmit sem tudó lúzer, aki fél odamenni a lányokhoz.
2015. márc. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd rá.
2020. jún. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!