Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ilyen esetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány, nagyon jól kijövünk, néha vannak kisebb viták, de mindig jól kihozzuk, és kibékülünk. Mindketten szeretjük egymást, bár nem járunk. Mindenki azt mondja, hogy miért nem, hisz annyira összeillünk stb. Nem is volt eddig nagyobb probléma, előző hétvégén randiztunk is, elég jól sikerült, őszintén megvallva rosszabbra számítottam. Aztán FB-n írt az osztálytársammal, azmeg mivel irigyel, egyből nagyítva adta elő neki a dolgokat. Hogy én mennyit csesztetem azzal, hogy szeretem azt a lányt, meghogy igazából nem is szeretem, csak játszok vle stb. Ezmiatt 2 napig veszekedtünk, aztán talán talán este sikerült kibékülni. De nem vagyunk olyan jóba mint eddig. Valami mintha megváltozott volna. Én rákérdeztem, hogy szeret e még, meg úgy mindenre ami velünk kapcsolatos, és mondta, hogy senki sem állhat közénk. De nem volt olyan őszinte mint eddig. Próbáltam kedves lenni vele, ő is velem, de ez most nagyon betett.


Ilyen esetben normális, ha a lány nem olyan őszinte, nem beszél annyira sokat, mint korábban? Mit kéne tennem, hogy visszahozzam? Természetesen az osztálytársam szerelmes belé, ezért irigyel engem. Most mit tegyek? Várjak? Vagy valamit mondjak neki?


Gondoltam arra, hogy nem írok neki facen, és smsbe se, amíg ő nem ír. Eddig mindig írt, amint feljött facera.



2015. ápr. 24. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
h
2015. ápr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várj 1-2 napot, talán lenyugszik. Tudom, borzalmasan nehéz, de nem szabad siettetni. Aztán ha ő se ír, írd neki, hogy azért nem írtál, mert nem akartál tolakodó lenni. Ha ő ír, akkor meg írd neki, hogy akartál neki írni, csak nem akartál tolakodó lenni:DD
2015. ápr. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki,hogy féltékeny rád az osztálytársad,és azért csinálta ezt,hogy ti összevesszetek,meg mond el a lánynak,hogy ilyen személyek miatt ne menjen már lapátra a ti kapcsolatotok.Azt is tedd hozzá,hogy szereted és,hogy folytatni akarod vele. 19/L
2015. ápr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lépj tovább. Ha a csaj ennyire nem bízik benned, hogy holmi szóbeszédnek jobban hisz, mint neked, ott nincs keresnivalód. Előbb-utóbb megint hall valamit, és megint veszekedés lesz. Aztán újra...
2015. ápr. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!