Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú de ő rám se...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú de ő rám se hederít. Mit tegyek? 12L

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki megtetszett de neki van barátnője. Eltudok vele hülyéskedni meg minden.Amikor nem látom pár napig hiányzik...... De megtudta hogy tetszik nekem és azóta nem beszél velem. Mit tegyek, hogy legalább újra beszéljen velem? A válaszokat előre is köszönöm! ^^
2015. máj. 15. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán azért,mert van barátnője van....
2015. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Barát"nő"
2015. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez még gyerek szerelem, úgyse lesznek együtt évekig, ha már nem lesznek együtt akkor majd eljön a te időd
2015. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem. Csak félek hogy így ezzel hogy megtudta romlott a baráti viszonyunk is :/
2015. máj. 15. 20:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok csak 14 éves a srácnak nincs barátnője, de tudja, hogy én szerelmes vagyok belé és nem is beszél velem én nekem ráadásul az osztálytársam.
2015. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én pont ma láttam egy korodbeli csajt, jó volt a formás seggét nézni, azt hiszem ő is nézett engem, hát igen ez a szerelem
2015. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hívd el csak úgy baráti találkozókra mondj neki, valami olyat, hogy miért ne beszélne veled mint egy barát, tartsd fent a kapcsolatot. Ha szakítanak legyél ott mellette vigasztald meg (amennyiben normális, nagyra fog becsülni érte) és később (mint legjobb "barátja) jóval több esélyed lehet nála mint másoknak. Ha meg nem...akkor ez van, lépj tovább(barátok még mindig lehettek), és mindeközben NE feledkezz meg magadról se.
2015. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) ^^
2015. máj. 15. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!