Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti mit gondoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ti mit csináltok, ha tetszik nektek egy srác? Odamentek hozzá és elmondjátok, illetve közeledtek, vagy megvárjátok míg ő közelít? Érdekelne a véleményetek. 14/l

2015. máj. 15. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

En nem merek kezdemenyezni sem, nem hogy elmondani az illetobek...

Talan ezert sincs baratom. :'D

Szerintem beszelj vele.

14/L

2015. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Úgy semmiképp sem mennék oda hozzá hogy szia tetszel nekem.:D De én kezdeményező típus vagyok, szoval keresném a társaságát, a baráti körével lenni stb es Úgyis látom hogyha szipmatikus vagyok neki. Akkor ugye több időt töltünk egymással és már sínen is van minden. Hajrá! 16L
2015. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy én túl büszke lennék közeledni, mert szerintem neki kellene. De ha én nem megyek, nem történik semmi:DD
2015. máj. 15. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!