Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnék erről leszokni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék erről leszokni?

Figyelt kérdés

Van egy régi szerelmem, akit már feldolgoztam úgy ahogy. Ez csak úgy ment, hogy kiöltem magamból azt a részt, ami képes érezni ilyen téren valamit. Áldozatnak áldozat, de így önmagában megéri. Nincsenek érzelmek barátaim felé, anyám felé, a tesóim felé, senki felé sem, de legalább nem szenvedek így már.


A probléma inkább az alvással van. Manapság nagyon lerövidítem az időt, sőt, van hogy későn is megyek el aludni, mert ott aztán nem tudom így kordában tartani magam.


Előjön a lány én meghülyülök, és azt látom hogy valóság, és az alternatív körülmények nincsenek ott, csak ő meg én, én hülye meg bemegyek és csókolózok vele. Már sokadszor álmodom ezt, mindig más környezetben, de az mindegy.


Ilyenkor érzem azt, hogy részben ébren vagyok, mert ugyanúgy érzem a hasamban azt a furcsa érzést. Még szerintem az agyam akkor is képzelne ilyeneket álomnak, ha tisztában lennék a valósággal ott, de akkor lehet hogy nem élném át ezeket a "nonverbális" jeleket, ezért is zárja el a valóságot.


Na és itt kezdődik a probléma, elég szar így aludni. Mert akkor jó érzés, aztán reggel felzaklat. És egész napon tönkre teszi a gondolat. Tény hogy annyira nem sűrű, havi pár alkalom, de elég gáz így, hogy már több éve, meg konkrétan olyna dolog nem is volt köztünk de akkor is.


2015. máj. 18. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Az álmokból tanulni kell tesó.

Talán nem kéne elnyomni az érzéseidet! Miért nem nyitsz a lány felé? Netán elutasított már?

2015. máj. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ez egy olyan bonyolult történet, amelyet a filmekben sem láttam még sosem.


ő szeretett belém, és nem én belé, csak mikor közeledtem hozzá, mindig olyna zárt volt, mint a kínai nagyfal. aztán meg felvette azt a szokását, hogy teledobálta a hozá vezető utat azért, hogy ne kerüljek közel hozzá.


Ha azokon is átvergődtem, akkor összejött valakivel. Legutóbb 3 és fél évig volt pasija, pont addig, ameddig mi össze voltunk zárva. Inkább lefeküdt egy idegennel.


Azt hogy miért, vagy hogy hogy, az most más kérdés. Én sem tudom, nem jöttem rá igazából. Mikor szétment ebből a kapcsoaltból akkor is megkerestem bókoltam vele, szülinapján is kerestem, de semmi válaszreakció.


Az más kérdés, hogy zavarban van a közelemben, bepirosodik az arca, csillog a szeme, hülyeségeket beszél, de menekül. Lehet hogy szeret, csak az aktuális "pasit" nem úgy képzeli el, mint engem, mert az tény, hogy a volt környezete, meg talána mostani is, nem igazán fogadna engem be.


Ő más emberek között mozog mint én.

2015. máj. 18. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!