Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hátrány? Van olyan akinél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány? Van olyan akinél előny? 13/L

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg hogy egy kicsit pufib vagyok az átlagnál. Elég kevés olyan kapcsolatot látok ahol a lany pufib es a srác helyes. Egy időben voltam bulémiás. Eleg sokszor szoktam azt írni egy fiúnak hogy "szeretlek" stb. Nagyon tudok szeretni de kevesen állnak velem szoba. Van akinél előny ha kicsit husib es erzelgosebb? Vagy ez gaz?

2015. máj. 19. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
biztos, engem a 3D-s lányok nem érdekelnek
2015. máj. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nem gáz a husisság, persze azért figyelj oda magadra, nehogy áttess a ló túlsó oldalára mert most azt írtam, h nem gond. Az egészségünkre igenis oda kell figyelni, főleg a te korodban, mert ekkor a legveszélyesebb az elhízás veszélye. Ez most nem azt jelenti, h újra légy bulémiás!!!

A "szeretlek" szót akkor illő használni, ha 100%-ban biztos vagy az érzéseidben! Elhiszem, ha valaki igényli a szeretet, de ezt nem úgy kapja meg, ha 3.-4. beszélgetés után már szeretleket írsz... :)

2015. máj. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

13 evesen nem vagy lekesve semmirol.


BARMILYEN testalkatot elerhetsz, csak akarni kell.

2015. máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
bőven nincs semmi gond, ahogy előttem is írták. annyit azonban hozzátennék, hogy csak akkor leszel tartósan érdekes egy fiú/férfi számára, ha van valami hobbid, olyan elfoglaltságod, amit magadban is tudsz csinálni, ami örömet szerez. ideális a futás, olvasás, vagy bármi érdekes dolog, amiben jó lehetsz. ha jó vagy valamiben, akkor komolyan vesznek! ;) akár még a testalkatod sem fog számítani, ismerőseimen tapasztaltam. :)
2015. máj. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat van hobbim. Verseny szinten táncolok es imadok olvasni. Illetve verset tanulni es szineszkedni (ezzel szeretnek foglalkozni is) szóval ezzel nincs gond.
2015. máj. 19. 14:25
 6/7 anonim ***** válasza:
nem hátrány! van aki azt szereti
2015. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha gondolod írj
2015. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!