Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » MI a velemenyetek a dologrol?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI a velemenyetek a dologrol?

Figyelt kérdés
Fiu viselkedese a lanytol ker segitseget pl megkeri hgy segise ki par ft pl 30ft szinte minden nap,vagy cigire,vagy barmi egyebre a lany szivsen segit de egy ideig ugy tunne neki h a fiu csak kihasznalna,igy hogy tudja a lany h a fiu telleg sereti e ?vagy vannak veszekedesek ha nem ad neki kolcson penzt a fiunak akkor szakit a lannyal,es azt mondja h nem a kulso veget,de ha nagy mellu lenne vagy stb.akkor biztos nem bantana a lanyr ?

2015. máj. 20. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:

ez miota felnött párkapcsoalti téma? ez még gyerekek közt is gyenge...

Söt ez szánalmas... a lány is a fiu is...

A fiu kihasználja a nőt a nő hülye és beveszi... jah és abszolót gáz amit a srác csinál... volt nekem is ilyen osztálytársam gimiben...

2015. máj. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De mert mondja a lanynak h szereti mert hulyitette?
2015. máj. 20. 08:12
 3/8 anonim válasza:

Na most, előlről kezdem:

Miért szokatta rá a lány arra a pasit, hogy mindig belead abba amit vesz a másik? Nálunk úgy van, hogy veszek magamnak, a pasim meg magának, van, hogy csak én fizetek, vagy csak ő. Nem kell olyan pasit választani, aki ilyen, mert ez ahhoz vezet, hogy fogja és kiveszi a tárcádból a pénzt és megy cigit venni, kérdezés nélkül és tesz rá, hogy neked az kell e, mondjuk kajára, vagy nem.


A másik meg, hogy a pasi válasszon olyan csajt magának, aki tetszik neki, ha a bögyöset szereti, akkor nem fog egy lapos csajhoz menni. Ha meg szakít vele, akkor legalább értelmes ember, belátta, hogy nem az ő izlése a lány és így mindketten mehetnek olyanhoz, akikkel boldogok lesznek. Ha nem szakított volna, meg egyfojtában bántotta volna a lányt, nem? Így emberségesebb.


Lehet, hogy félreértettem valamit, mert a fogalmazásodon nehéz kiigazodni, de igyekeztem, bocsi.

2015. máj. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerinted akkor azert csinalta mert nem nagyo tetszet neki a csaj?
2015. máj. 20. 08:23
 5/8 A kérdező kommentje:
De van h o is szokott,de mostanaba en
2015. máj. 20. 08:57
 6/8 A kérdező kommentje:
de mert szereti valaki ezt,rohely,hogy ez miatt a penz meg a segitseg miatt szeretni vkit
2015. máj. 21. 08:48
 7/8 anonim ***** válasza:
A tetszett két t. Ne ilyen fiúval foglalkozzál, akivel egy óráig sem lett volna érdemes járni, hanem tanuljál, annak hasznát veszed, ez a fiú csak árt neked, sürgősen szakítsál, de előbb oktasd ki, hogy nem a lánynak kellene a fiút kisegíteni anyagilag,hanem fordítva.
2015. máj. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy ket t,de most nem a helyesiras a fontos,tanulnom kene igen h ne hasznaljanak ki,lehet iskolaba jo voltam,de a pasik teren nem
2015. máj. 21. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!