Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem majdnem mindenhol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem majdnem mindenhol az ő illatát? Többi lent!

Figyelt kérdés

Nagyon bejön az egyik fiú osztálytársam, és mostanában elég sokat együtt vagyunk ami nagyon jó, és ma is mellette ültem majdnem egy órán keresztül. Tegnap is vele voltam, és ma is. Tök jól el vagyunk. És annyira jó illata van, én meg már mindenhol az ő illatát érzem. Nem tudom miért van ez, de olyan érzésem is van ha nem vagyok vele, hogy az utcán ott van valahol a közelemben, és mindjárt találkozunk, mivel érzem az illatát. Utcán szoktam érezni az illatát.

Annyira szeretem, és minden percben hiányzik mikor nem vele vagyok. Ezt most magamban tartom, nem mondhatom el szinte senkinek...

Na de miért érzem mindenhol az illatát? Azért mert szeretem és mert hiányzik? :/


2015. máj. 21. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Na de miért érzem mindenhol az illatát? Azért mert szeretem és mert hiányzik? igen! azért
2015. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pontosan... ;)
2015. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem szabad szeretnem...
2015. máj. 21. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:
de miért nem:?
2015. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1. mert én nem jövök be neki

2. mert esélyem sincs így

3. bár igaz hogy szeretünk egymással lenni, és nyáron is sokat leszünk együtt...de nem tudom ez mit fog segíteni

nem akarom szeretni, de már túl késő

imádok vele lenni, és most is borzalmasan hiányzik

alig várom már hogy holnap látom, és már én érzem magam kellemetlenül hogy mindig én kérdezem tőle hogy mit csinálok ekkor meg akkor...mikor tudna átjönni hozzánk meg minden :/

de nem tudom vele mit csinálni, ha egyszer szükségem van rá akkor szükségem van rá :/

2015. máj. 21. 20:52
 6/8 A kérdező kommentje:
mit csinál* bocsi elírtam :D
2015. máj. 21. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy vmi nepszeru dezodort hasznal? Am mindenkinek van egyeni illata de, hogy akkor is erzi a kivalasztottja illatat az ember amikor nincs jelen a neki tetszo szemely, olyanrol meg nem hallottam.
2015. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igazából szerintem ez nem dezodor és nem parfüm..hanem az öblítőnek az illata :D
2015. máj. 21. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!