Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Helyes alacsonyabb fiúba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes alacsonyabb fiúba szeretni/járni?

Figyelt kérdés
Te jó ég...nem is tudom hol kezdjem.Van egy fiú akivel évfolyamtársak vagyunk és szerintem tetszek neki meg nekem is ő :D(nem tudja) csak az a baj hogy ő alacsony. Hozzám képest nem annyira mert alapból én is kis termetű vagyok csak nem is tudom...mindig is magasabb fiúk tetszettek. Ettől függetlenül helyes izmos vicces és nagyoooon kedves :33 mindig zavarban van ha a közelben vagyok és próbálja a legjobb formáját hozni. Egyik barátnőm mondta hogy össze is illenénk mint két "kicsi" persze csak viccből:) (attól függetlenül jól esett:D) a másik kisebb baj ami nagyon szarul esik mostanában hogy csak matekon kedves velem :( ha a "csapatjával" van akkor nem nagyon figyel rám:(Lehet hogy azért mert meg akarja tartani az egyik alfahím címet :D? Ugyanis ő az egyik :) Szóval mi a véleményetek? Aki válaszol annak köszönöm!:)

2015. máj. 22. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt csak hogy kötözködjek, alfahím csak 1 lehet

amúgy hogy válaszolja is a kérdésedre, aha simán

egyik osztálytársam barátja kb 153cm magas miközben az osztálytársam (aki a lány) 183cm magas

ahogy ő mondja:

nem a magasság számít hanem az hogy szeressük egymást

2015. máj. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
miért ne? ne a magaságot nézd tetszik? jól érzed magad a társaságába? akkor hajrá ne légy felszínes
2015. máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és bocsi csak nem vagyok teljesen ezzel tisztában mert egy másik fiúval szokott az élen lenni vagy ő vagy a másik:D.
2015. máj. 22. 17:36
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A lányba járást a fiú részéről még el tudom képzelni, de fordítva...? Hacsak....no ne... pfúj! :-D
2015. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát oké csak attól félek hogyha esetleg csókolóznánk közben le kéne kicsit hajolnom és az nem tudom kicsit fura nekem :)
2015. máj. 22. 17:38
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát igen de már mindegy már fülig szeretem majd nem hordok magassarkút :D
2015. máj. 22. 17:39
 7/11 anonim ***** válasza:
a megoldás rá hogy ne legyen fura, majd üljetek valahol, vagy ülj az ölébe, és nem kellhajoldozni
2015. máj. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek megy a zöld pacsi! :)
2015. máj. 22. 17:50
 9/11 piriiiii ***** válasza:
Nemá... :(
2015. máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez van :D
2015. máj. 22. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!