Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy 9. -es fiúba belezúgtam!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 9. -es fiúba belezúgtam! Mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
9.-be jár egy írtó helyes fiú akibe bele is zúgtam. Egy a bibi, az hogy a tesóm is abba az osztályba jár és félek mindent elmond neki, pl. ha most megmondom neki hogy járjunk..... A fiú már adott puszit, megfogta a kezem már meg is kérdezte hogy járunk-e de most azt állítja csak viccből, bár akkor aztmondta komoly de nekem még nemvolt ilyen párkapcsolatos izém és nem tudom hogykell csokolozni, szőval elég ciki, de nagyon nagyon SZERETEM ! Mit tehetek? Normális válaszokat lécci, köszii <33

2015. máj. 23. 19:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja én 13/L vagyok !!
2015. máj. 23. 19:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Szíívcsii <3
2015. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"párkapcsolatos izé"... Hát ez nagyon jó :D


Amúgy ha megtudja a tesód abbol lehet bármi baj?

2015. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát csak annyi hogy: elmondja a szüleimnek ők jól lebasznak, ahogyan ismerem őket szobafogság örökké és másik suliba iratnak :D :D :D :D amúgy eléggé családos faluban élek így mindenki fogja tudni és azért ez ciki lenne :/ :D :D De tippeket kaphatok? :))
2015. máj. 24. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!